Publicitātes attēls
 
Notikums
18.09.2017
12
Nov
11:00

Māra Subača personālizstāde "Laime pazīst pasauli"

Komentē
0
Atgādināt

Izstāžu zāles "Rīgas mākslas telpa" lielajā zālē no šī gada 8. septembra līdz 12. novembrim apmeklētājiem pieejama izstāde "Laime pazīst pasauli". Tajā eksponēti Māra Subača šajā gadā jaunradītie darbi, kas tapuši, domājot par laimi kā cilvēka augstāko esamības formu.

Izstādes rīkotāji raksta: "Īpaši izveidotā mākslas darbu labirinta konstrukcijā Māra Subača ierastās grafikas sērijas papildinātas ar košiem un izteiksmīgiem lielformāta plakātiem, kas ļauj iepazīt viņa vizuālās izteiksmes šķautni jaunā skatījumā un vēl neierastā mērogā. Starp mākslinieka radītiem tēliem un simbolu kodiem būs iespējams meklēt fundamentālu patiesības atslēgu un katram pašam personiski interpretēt jēdzienu "laime" – tās meklējumus, cēloņus un pastāvību.

Māris Subačs ir unikāla personība latviešu mūsdienu mākslas kopainā, sevi pierādot gan kā mākslinieku, gan dzejnieku vienā personā. Viņa ilustratīvajos zīmējumos tiek rasta harmonija starp bērnišķīgu vaļsirdību un filosofiskiem pārdzīvojumiem. Lakoniskā formā ar vienkāršu kontūrzīmējumu radītie darbi iegūst garīgu piepildījumu un simbolisko nozīmi gan attiecinot tos individuāli, gan vispārinot līdz šī brīža pasaules notikumu kopsummai."

Izstādes kuratore: Luīze Lismane.

"Rīgas mākslas telpa" atrodas Kungu ielā 3. Darba laiks: 11:00–18:00, pirmdienās slēgts.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0