Foto: Raimonds Kaļva
 
Notikums
10.07.2017
16
Jul
13:00

Mākslu un garšu festivāls "Mākslas pikniks"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 16. jūlijā, no plkst. 13:00 līdz pusnaktij Rēzeknes novada Lūznavas muiža jau otro reizi aicina un mākslu un garšu festivālu "Mākslas pikniks", kurā vieglā atmosfērā satiksies mūzika, māksla, laikmetīgā deja, garšas un citas norises bērniem un pieaugušajiem.

"Mākslas piknika" mūzikas programmas laikā uzstāsies grupa "Audience Killers", vokālā grupa "Framest", etno mūzikas grupa "Tautumeitas", "Rihards Lībietis Orchestra", grupa "Piparmētra", klezmermūzikas ansamblis "L’Chaim", "Rūnas", "Jezups i Muosys", "Voice of Instruments" kopā ar stepa dejotāju Anniju Keseli, Reinis Jaunais, džeza duets no Igaunijas (Villu Veski un Tiit Kalluste), kā arī arfas un vijoles duets no Lietuvas. Paralēli mūzikas programmai būs skatāms literāri muzikālais uzvedums "Atlaižu", kurā piedalās mūziķe Kristīne Kārkle un aktrise Vizma Kvēpa, notiks divas laikmetīgās dejas izrādes "Dzirdi mani" un "Fafabulala", kā arī izdzīvota izrāde bērniem "7 pasakas par Ņukucīti".

Visas dienas garumā īpašajā "Kino šķūnī" būs skatāma kino programma – Ziemeļvalstu kino filmas bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, kā arī Rīgas Starptautiskā kinofestivāla "2ANNAS" sarūpētās programmas.

Visas dienas garumā apmeklētāji varēs iesaistīties radošajās darbnīcās, savukārt gardēžu zonā būs iespēja apdrukāt pankūkas sietspiedes tehnikā un gatavot citus gardumus. Ikviens gribētājs, pirms tam piesakoties, aicināts uz "Gardēžu vakariņām". Visu dienu būs apskatāma Lūznavas muiža un tajā esošā digitālās mākslas izstāde "Telpa atbalsīm", "Latgales podnieku dienu 2017" darbi, kā arī izspēlējama aktīvā vides izziņas spēlē "Muižas sikspārņa Mūža misija".

"Mākslas piknika" programma noslēgsies ar uguns šovu un pirotehnikas efektiem, izskanot grupas "Tautumeitas" priekšnesumam.

Pasākuma apmeklētāji aicināti izmantot iespēju doties piknikā, lai īpaši ierīkotajā piknika zonā baudītu līdzi paņemtā piknika groza saturu. Ņemot vērā šīs vasaras mainīgos laikapstākļus, pasākuma rīkotāji nodrošinās ērtu un sausu "Mākslas piknika" norisi arī lietus gadījumā. 

"Mākslas piknika" ideja ir savienot dažādas jomas un disciplīnas, parādot, ka nav jābūt profesionālam māksliniekam, lai spētu sev apkārt atklāt un novērtēt skaisto, tādēļ uz pasākumu aicināts ikviens, kas labā kompānijā vēlas gūt muzikālu, vizuālu un gastronomisku baudījumu. Doma par "Mākslas pikniku" radusies, savienojot Lūznavas muižā mītošo Mūzu, iedvesmu un atjaunotās muižas mākslas izpausmēm piemēroto infrastruktūru. Pērn notikušais "Mākslas pikniks" guva plašu atsaucību, pulcējot gan vietējos iedzīvotājus, gan viesus no citām Latvijas vietām. Pasākums arī šogad kuplinās Rēzeknes novada dienu programmu.

Ieejas maksa "Mākslas piknikā" ir 3 eiro, bērniem līdz 12 gadu vecumam – bez maksas. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas "Biļešu Paradīzes" kasēs, internetā un uz vietas pasākuma norises dienā. Plašāka informācija Lūznavas muižas mājaslapā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0