Notikums
07.11.2017
12
Nov
10:00

"Lielā Kristapa" bērnu rīts

Komentē
0
Atgādināt

Nacionālā kino balva "Lielais Kristaps" no 9. līdz 14. novembrim kinoteātros "Splendid Palace" un "Kino Bize" piedāvā noskatīties labāko jauno Latvijas kino, savukārt nedēļas nogalē – 11. un 12. novembrī – īpaša programma sagatavota mazajiem kino skatītājiem.

Sestdien, 11. novembrī no plkst. 10:00 "Splendid Palace" vestibilā norisināsies biedrības "homo ecos:" radošā "upcycling" darbnīca, kurā pašiem mazākajiem būs iespēja līmēt, zīmēt un aplicēt kolāžas, izmantojot dažādus otrreiz izmantojamus materiālus (žurnāli, papīrs, auduma atgriezumi, kartons, bundžas). Katrs varēs izveidot arī glezniņu ar jautro multeņu varoni – dziedošo Hugo. Lielākie bērni no t-krekla izgatavos sev somu, ko, izmantojot trafaretus, varēs rotāt ar uzkrāsotu "Lielā Kristapa" logo.

Plkst. 11:30 "Splendid Palace" Lielajā zālē norisināsies animācijas filmu seanss. Tajā pirmizrādi piedzīvos starptautisku atzinību guvušā režisora Ēvalda Lāča jaunā filmiņa "Kurmis un bullis", tāpat būs iespējams piepildīt sapņus filmu studijas RIJA filmā "Dziedošais Hugo un viņa neticamie piedzīvojumi" (rež. Reinis Kalnaellis) – filmas veidošanā piedalījušies pazīstamās grupas "Prāta vētra" dalībnieki – Kaspars Roga kā scenārija autors, bet vienā no lomām – arī Renārs Kaupers. Stāstu par pavisam neparastu omīti ierasti rotaļīgā manierē pavēstīs režisors Nils Skapāns filmā "Mūsu ome rullē", bet ar Jaunā Rīgas teātra aktieru ierunātajiem varoņiem varēs sadraudzēties režisora Edmunda Jansona un mākslinieka Reiņa Pētersona krāšņajā animācijā "Bize un Neguļa". Pārgalvīgā ceļojumā pa tuksnesi skatītājus aizvedīs režisora Ginta Zilbaloža filma "Oāze".

Svētdien, 12. novembrī no plkst. 10:00 "Splendid Palace" vestibilā norisināsies "Brain Games" radošā darbnīca. Tajā ikviens varēs iemēģināt savas prasmes un veiklību pingvīnu slidināšanā pa skolu un zivju ķeršanā šī gada labākajā galda spēlē bērniem "Ice Cool". Būs arī iespēja būvēt pilsētas (lielo Jengas torni), skaitīt kopā ar lācēniem, doties darba gaitās ar skudriņām un stāstīt pasaku stāstus.

Plkst. 11:30 "Splendid Palace" Lielajā zāle notiks filmas "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" seanss. Stāsts par vectēvu un viņa mazdēlu Oskaru šogad saņēmis veselas sešas Lielā Kristapa nominācijas. Pirms seansa ar skatītājiem tiksies filmas autori, tostarp leģendārais kino režisors Varis Brasla, kurš uzņēmis tādas iemīļotas filmas kā "Ūdensbumba resnajam runcim" (2004), "Ziemassvētku jampadracis" (1993) un "Emīla nedarbi" (1985). Skatītāji uzzinās noslēpumus par filmu uzņemšanas aizkulisēm un noskaidros, kā mūsdienu bērni skatās kino.

Biļetes uz "Lielā Kristapa" bērnu rītiem, kā arī pārējo filmu programmu pieejamas kinoteātra "Splendid Palace" kasēs. Tāpat kā ik gadus – gan bērniem, gan skolēniem, gan studentiem, gan senioriem, gan arī ģimenēm būs pieejamas īpašas atlaides.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0