Notikums
11
Dec
20:00

Labas gribas koncertnotikums "Pirmsākums"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien un otrdien, 11. un 12. decembrī, plkst. 20:00 K. K. fon Stricka villā norisināsies labas gribas koncertnotikums "Pirmsākums" – mūzikas, grafikas, teksta mijiedarbība telpā. Sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu biļešu ienākumi tiks novirzīti bērniem, kuriem zināms ierobežoti mazs dzīves ilgums, kā arī tiem, kuriem ir smagas slimības, kas prasa lielu fizisku un garīgu spēku.

Bērnu slimnīcas fonda priekšsēdētāja Liene Dambiņa akcentē: "Ir brīži, kad liekas, ka mēs kā līdzcilvēki vairs neko nevaram palīdzēt, bet tā nav. Jo īpaši tad, kad medicīna ir bezspēcīga, ir svarīgi būt līdzās un atbalstīt gan bērnu, gan viņa tuviniekus. Vienmēr ir kas tāds, kas bērnam sniegs prieku un palīdzēs kaut īsu mirkli justies labi!"

Koncertnotikumā satiksies komponistu Riharda Dubras, Pētera Vaska un J. S. Baha vokāli un instrumentāli skaņdarbi, mākslinieka Māra Subača grafiku videoprojekcijas, ko videomākslā pārvērtis Mīnus Astoņi (Andris Vētra), Aleksis Vētra Ozols, Diāna Mikanova un Vara Piņķa balss. Uzstāsies arī sekstets no Latvijas Radio kora (Aldis Andersons, Ilze Bērziņa, Normunds Ķirsis, Inga Martinsone, Līga Paegle, Iveta Romancāne). Instrumentāli villu piepildīs Matīss Čudars (ģitāra), Agnese Egliņa (klavieres), Toms Rudzinskis (saksofons), Agate Ozoliņa (čells).

Viens no "Pirmsākums" atbalstītājiem ir būvniecības uzņēmums "Velve". "Ir daudz un dažādi notikumi, kas ietekmē mūsu dzīvi. Atbalsts un palīdzība līdzcilvēkiem ir viens no veidiem, kā ikviens var pozitīvi ietekmēt notikumu gaitu. Visiem ir zināms jēdziens "tauriņa efekts" – kad pavisam mazam notikumam var būt liela ietekme. Gribētos domāt, ka arī "Pirmsākums" koncertnotikums būs sākums pozitīvam "tauriņa efektam", kas ikvienam bērnam un viņu tuviniekiem sniegs daudz priekpilnus mirkļus," novēl Ainārs Leitēns, "Velve" valdes priekšsēdētājs.

Labo domu virzītāji, domubiedri – "Velve", "Rīgas tilti", "GaCo", "VPT Grupa", "NA Group Stage&Light", "Galerija Retro Piano", "DrukaLabak.lv", "CAPS!", "BULKA", "Cherry Picking", "Karkadē ziedu salons", "GEMOSS", "FURNI mēbeles", "Skaistāk Print House", "eKase.lv", "JCDecaux", "DELFI", "IR", "Satori.lv", "Mammamuntetiem.lv", "Rīgas Laiks".

Ieejas biļetes pieejamas "eKase.lv" un tirdzniecības vietās. Iegādājoties biļeti, iespējams izvēlēties biļešu cenu 10 vai 15 eiro. Pirms koncerta ikviens klausītājs tiek ielūgts uz gardumu un labo domu priekštelpu. Ieeja no plkst. 19.00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0