Notikums
22
Okt
14:00

"Kino Bize" bērnu programma

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 22. oktobrī, plkst. 14:00 kinoteātrī "Kino Bize" būs skatāmas divas animācijas filmas: "Lupatiņi" un "Bize un Neguļa".

"Lupatiņi" noteikti patiks pašiem mazākajiem, savukārt filmu "Bize un Neguļa" visvairāk ieteicama sākumskolas vecuma bērniem. Abas filmas tiks demonstrētas latviešu valodā.

Animācijas filma "Lupatiņi" (rež.: Edmunds Jansons, Latvija, 2010, 2015, 36 min)

Lupatiņi ir stāsti par četriem auduma bērniņiem – Zeķīti, Cimdiņu, Spilventiņu un Lakatiņu. Viņus pieskata gādīgais kaķis.

Filmu programma: "Kā Lupatiņi mazgājās", "Kā Lupatiņi precējās", "Kā Lupatiņi šūpojās", "Kā Lupatiņi slēpās", "Kā Lupatiņi veseļojās", "Kā Lupatiņi būvēja māju", "Kā Lupatiņi uzminēja", "Kā Lupatiņi kārtoja".

Animācijas filma "Bize un Neguļa" (rež. Edmunds Jansons, Latvija, 2017, 25 min)

Meitenei Bizei ļoti patīk ziemas brīvdienas, bet šogad īsi pirms svētkiem pasaulē ierodas Brālītis, un viss apgriežas kājām gaisā. No laukiem atbrauc Vecmāmiņa, jo vecākiem vairs nav laika ar Bizi iet uz slidotavu, bet Bizei un viņas labākajam draugam Neguļam jaunā kārtība nepatīk. Tāpēc viņi izdomā plānu – Brālīti un Vecmāmiņu aizsūtīt lidojumā uz Mēnesi un pilnībā atgūt vecāku uzmanību.

Ieejas biļete: standarta 5 eiro, bērniem, skolēniem, studentiem, senioriem 3.50 eiro, grupas biļete (vismaz 4 cilvēki) katram 3.50 eiro.

Biļetes var iegādāties uz vietas kinoteātrī, maksājot skaidrā naudā, kā arī iepriekšpārdošanā. Kinoteātris "Kino Bize" atrodas Rīgā, Klusajā centrā Elizabetes ielā 37-2 (ieeja no pagalma).

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0