Notikums
28
Dec
19:00

Imanta Dakša koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 28. decembrī, plkst. 19:00 kinoteātrī "Kino Bize" ar koncertu uzstāsies dziesminieks Imants Daksis.

Imants Daksis uzstāsies ar īpašu repertuāru - līdz šim ļoti reti izpildītām dziesmām un dziesmām no vēl topošā albuma, kas tiks izdots 2018. gada februārī. Koncerts notiks nelielajā kinozālē, klausītājiem paredzētas 45 amfiteātra tipa sēdvietas.

Imants Daksis ir mūzikas un vārdu autors vairākiem simtiem dziesmu. Pirmo reizi uz skatuves Daksis kāpa 2002. gadā ar post-punk grupu "Pasaules gaisma", bet kopš 2004. gada pārsvarā uzstājas kā solo mākslinieks. Pašlaik mūziķis strādā pie jauna albuma, kas tiks izdots 2018. gada februārī.

Imantam raksturīgie spēles instrumenti – akustiskā ģitāra, balss un ar kāju sists ritms, ir piesātināti ar ekspresiju un drosmi, kam Latvijas mūzikā nav analoga. Šī mūzika nav definējama viena stila robežās, jo Imanta dziesmas gan tematiski, gan muzikāli ir ļoti dažādas – monumentālās, galēji ekspresīvas, melodiskas, maigas un pat sentimentālās, tās stāsta par transcendentālām un personīgām tēmām, materiālās un nemateriālās pasaules mijiedarbību un klausītājus aicina uz drosmīgu, apzinātu un brīvu esības tvērumu.

Biļetes var iegādāties šeit, kā arī uz vietas pirms pasākuma (ja viss nebūs izpārdots iepriekšpārdošanā).

"Kino Bize" atrodas Elizabetes ielā 37-2 (ieeja no pagalma), durvis būs atvērtas no pulksten 18:00, koncerta sākums - 19:00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0