Notikums
25.08.2017
23
Sep
16:15

Filmas "Skolotāja" seanss

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 23. septembrī, plkst. 16:15 kinoteātrī "Kino Bize" notiks Jana Hrebeka filmas "Skolotāja" seanss. 

Kad 1983. gadā Bratislavas priekšpilsētas skolā ierodas jaunā skolotāja Marija Drazdehova, skolēnu un vecāku dzīve apgriežas kājām gaisā. Skolotājas korumpētā uzvedība un kāda skolēna pašnāvības mēģinājums, par kura cēloni uzskatāma viņa, liek skolas direktoram izsaukt vecākus uz neatliekamu sanāksmi, kas negaidot pakļauj visu klātesošo ģimenes riskam. Viņiem tiek lūgts parakstīt petīciju, lai atstādinātu skolotāju no amata, tomēr viņas saikne ar komunistu partiju liek visiem justies apdraudētiem. Šajā brīdī viņiem nav citas izvēles, kā vien izlemt, vai cīnīties pret Drazdehovas kundzi un aizstāvēt savu taisnību, vai arī ciest klusu un ļaut lietām ritēt savu gaitu. 

Filma guvusi ievērojamus panākumus "Karlovi Vari" filmu festivālā, kur tika nominēta kategorijā "Labākā filma", kā arī filmas galvenās lomas atveidotāja Zuzana Maurerija ieguva apbalvojumu "Labākā aktrise". 

Ieeja 5 eiro, studentiem un pensionāriem 3,50 eiro. Biļetes var iegādāties uz vietas kinoteātrī, norēķinoties skaidrā naudā, vai iepriekšpārdošanā "Bezrindas.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0