Notikums
02
Apr
19:15

Filma "Fantastiskā sieviete"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 2. aprīlī, plkst. 19:15 kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma Sebastjana Lelio filma "Fantastiskā sieviete" (Una Mujer Fantástica, Čīle, Vācija, Spānija, ASV, 2017).

Marina un Orlando ir iemīlējušies. Neskatoties uz to, ka Orlando ir 30 gadus vecāks, viņi abi plāno skaistu kopīgu nākotni. Ne vecuma starpība, ne fakts, ka Marina ir mainījusi savu dzimumu, nav šķērslis pilnīgai laimei attiecībās. Lai gan dzimusi kā vīrietis, gan sirdī, gan ārienē Marina ir skaista sieviete. Kad notiek traģēdija un Orlando negaidīti mirst, gan ārsti, gan viņa ģimene vīrieša nāvē vaino Marinu. Aizdomas, niknums un naids savijas ap jauno sievieti, kurai nav ļauts pat ierasties bērēs, lai atvadītos no sava mūža mīlestības. Marinas lomas atveidotāja Daniela Vega ir pirmā dzimumu mainījusī aktrise, kura kāpusi uz Oscar ceremonijas skatuves, lai saņemtu balvu nominācijā "Labākā filma svešvalodā".

Scenārija autors: Sebastjans Lelio, Gonsalo Maza. Galvenajās lomās: Daniela Vega, Fransiko Rejes, Luiss Neko, Aliņe Kupenheima, Nikolā Sāvedra, Amparo Nogera, Trinidada Gonsalesa, Nestors Kantilana.

Filma spāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0