Notikums
09
Janv
20:15

Filma "Ar putām uz lūpām"

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 9. janvārī, plkst. 20:15 kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma režisora Jāņa Norda ("Mammu, es tevi mīlu") jaunā spēlfilma "Ar putām uz lūpām".

"Ar putām uz lūpām" ir attiecību trilleris. Tas stāsta par aktiera Viļa Daudziņa atveidoto Didzi – bijušo policistu un kaujas suņu treneri, kurš dažu dienu laikā nonāk neapskaužamā situācijā. Viņš tur aizdomās sievu (Ieva Puķe) par neuzticību, kamēr viņa mīļotie suņi inficējas ar kādu bīstamu slimību.

Līdzās labi zināmiem un pieredzējušiem aktieriem kino debijā sevi piesaka arī jaunā Nacionālā teātra zvaigzne Raimonds Celms.

"Sabiedrībā par mīlu un attiecībām nereti tiek runāts caur rozā brillēm, taču manā jaunajā filmā "Ar putām uz lūpām" mīla un trakums iet roku rokā.  Filma sniegs skatītājiem aizraujošu un neparedzamu notikumu virpuli, kurā varoņi, nonākuši mīlas krustcelēs, nereti uzvedas tā, kā saka par trakiem suņiem – "ar putām uz lūpām", tā par filmu stāsta režisors Jānis Nords.

"Ar putām uz lūpām" ir Latvijas, Lietuvas un Polijas kopražojums. Tā veidota pēc amerikāņu scenārista Meta Goseta darba "Origin of Species" motīviem.

 

Režisora Jāņa Norda otrā spēlfilma "Mammu, es tevi mīlu" guva plašu skatītāju atzinību Latvijas kinoteātros, ka arī tika apbalvota vairākos nozīmīgos pasaules kinofestivālos. 2014.gadā filma ieguva arī Lielo Kristapu kā labākā spēlfilma.

"Tasse Film" komandu veido producentes Alise Ģelze un Aija Bērziņa, apvienojot savu pieredzi spēlfilmu, dokumentālo filmu un starptautisko reklāmas projektu ražošanā. 2016. gada februārī uz kinoekrāniem nonāca "Tasse Film" producētā pilnmetrāžas spēlfilma "Es esmu šeit" (režisors Renārs Vimba), kura pasaules pirmizrādi piedzīvoja prestižajā Berlīnes starptautiskajā kino festivālā, kur sadaļā "Generation 14plus" saņēma galveno balvu "Kristāla lāci" kā labākā spēlfilma. Jāņa Norda spēlfilma "Ar putām uz lūpām" ir studijas otrā pilnmetrāžas filma.

Vairāk informācijas par filmu atrodams feisbukā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0