Notikums
23.11.2017
25
Nov
23:00

Elektroniskās mūzikas pasākums "Alienation"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 25. novembrī, plkst. 23:00 kluba "ONE ONE" (Šarlotes iela 18a, Rīga) pagrabstāvā norisināsies Krišjāņa Rijnieka izstādes "Dati. Forma. Migrācija." noslēguma pasākums "Alienation".

Kā raksta pasākuma rīkotāji, "Alienation" sludina kaut uz brīdi aizmirst nacionālās piederības nozīmīgumu, lai noskaņotos uz vienotas frekvences, dejojot mūzikas pavadībā: "Mēs esam pētījuši cilvēku kustību uz planētas vairākus miljonus gadu un sapratuši, ka tai ir pārsteidzošas līdzības ar deju. Veids, kā cilvēki kustas, kā pārvietojas, kā arī savstarpējā indivīdu un to grupu dinamika, - tas viss liecina, ka ritmiskai matērijas vibrācijai ir zināma loma jebkuras kolektīvas kustības uzsākšanā. "

Pasākums ir plānots arī kā izstādes kulminācija un noslēgums, kurā mūzika savienojas ar vizuālu pieredzi, virtuālā pasaule – ar reālo, kā arī savstarpēji tiek nodibināts kontakts starp atsevišķiem indivīdiem, gan to grupām. "Šāds daudzdimensionāls kompots ir metafora mūsdienu pasaulei, kurā teorētiski ir vieta visiem, taču parasti tieši tas ir iemesls negācijām un savstarpējiem konfliktiem. Tieši tāpēc mēs esam izvēlējušies 4 izredzētos, kuri sludinās visas nakts garumā, griežot plates, spēlējoties ar tehnoloģiju un nojaucot elektroniskās muzikas žanru robežas.  Mūzika ir atslēga, mūzika ir atbilde, mūzika ir tas, kas patiešām strādā," raksta rīkotāji.

Pasākumā uzstāsies:

DB1 ("Hidden Hawaii", "Nautil")

DB1 ir nemanot kļuvis par organisku Londonas elektroniskās mūzikas sastāvdaļu. Viņa debijas plate (LP) "Zwischenwelt" bija savdabīgs pagrieziena punkts, kurš mūzikā spilgti iezīmēja tendenci sapludināt techno, dub un jungle mūzikas žanrus. Viņa "rokrakstam” raksturīga tumša, atmosfēriska skaņa un taisnu ritmu lietojums.

Oriole ("Dirty Deal Audio")

Viens no Latvijas beat mūzikas pionieriem, kā arī radošākajiem un daudzpusīgākajiem "Dirty Deal Audio" producentiem.

Nerone ("Polarities")

Nerone aizraušanās ar drum'n'bass un newstep žanriem izceļ viņu uz pārējo aktīvistu fona. Viņa muzikālajiem meklējumiem ir raksturīgs gan plašums, gan dziļums, un viņa DJ seti atstāj patīkamu "pēcgaršu”, kas liek žanra cienītājiem atkal un atkal atgriezties deju zālē.

Cliche ("Bio.codes")

Cliche sācis kā drum'n'bass entuziasts, taču šobrīd pievērsies bass music žanra aktualitātēm. Savu mūziku dēvē par ghetto electronica.

Ieejas maksa: 5 eiro (no 23.11.2017.00:00 - 26.11.2017.), 7 eiro (pasākuma dienā pie ieejas, maksājot skaidrā naudā).

Biļetes pieejamas: elektroniski (Resident Advisor) šeit, kā arī pie ieejas, maksājot skaidrā naudā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0