Foto no ekskursijas
 
Notikums
23.12.2017
14
Jan
15:00

Ekskursija izstādē "Tev ir pienākušas 1243 ziņas. Dzīve pirms interneta. Pēdējā paaudze"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 14. janvārī, plkst. 15:00 ir iespēja doties ekskursijā ar izstādes "Tev ir pienākušas 1243 ziņas. Dzīve pirms interneta. Pēdējā paaudze" kuratoru Kasparu Vanagu un uzzināt stāstus par mākslu, sociālajiem tīkliem, citu saziņu un strāvojumiem, kas pastāvēja laikā pirms interneta.

Izstāde "Tev ir pienākušas 1243 ziņas. Dzīve pirms interneta. Pēdējā paaudze" vēsta par neseno pagātni, kad sevis paša un citu meklējumi notika analogā, nevis digitālā vidē. Izstādei izvēlētie mākslas darbi un dažādi sadzīves artefakti ir mikrovēsturiskas liecības par atsevišķiem 20. gadsimta indivīdiem vai veseliem strāvojumiem, kas turpināja apšaubīt robežu starp mākslu un ikdienu. Tie ir stāsti par personīgo atmiņu kultūru, savstarpēju tīklošanos un eksperimentālu jaunradi.

Ekskursija notiks latviešu valodā. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Dalības maksa: izstādes ieejas biļete uz Lielo izstāžu zāli atbilstoši LNMM cenrādim: pieaugušajiem 3,50 eiro, studentiem un pensionāriem 2 eiro, skolēniem 2 eiro.

Izstādi iesakām apmeklētājiem no 14 gadu vecuma.

Izstādi organizē: Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un ABLV Charitable Foundation.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0