Skats no izrādes “Fafabulala”, fotogrāfe Margarita Germane
 
Notikums
17
Jūl
12:00

"Burtnieku gudrības darbnīca" un laikmetīgās dejas izrādes

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 17. jūlijā, Matīšos notiks Latvijas valsts simtgades programmas projekta "Burtnieku pils tīstokļus meklējot" trešā gudrības darbnīca. To papildinās laikmetīgās dejas izrāžu programma "Bērniem un pārējiem: pasakas, skaņas un vīru duets".

Projekta "Burtnieku pils tīstokļus meklējot" darbnīcās piedalās Burtnieku novada Sociālā dienesta darbinieki, klienti un citi iedzīvotāji. Iepriekšējās darbnīcas notika Burtniekos, bet trešajā norises reizē projekts devies uz citu novada ciemu – Matīšiem, kur notiks gan Burtnieku gudrības darbnīca iepriekšējo darbnīcu dalībniekiem, gan neliels dejas festivāls, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Darbnīcas vadīs Agate Bankava, Inta Balode un Dainis Siliņš, un to tematiskā ievirze būs saistīta ar publisko telpu, sava viedokļa paušanu gan verbālā veidā, gan ar klātbūtni vai darbību.

Laikmetīgās dejas izrāžu programmas "Bērniem un pārējiem: pasakas, skaņas un vīru duets" laikā būs iespēja noskatīties trīs izrādes un piedalīties sarunās pēc izrādēm. Iecerētas arī vairākas aktivitātes vidē – kolektīvi gājieni no vienas izrādes norises vietas uz otru un sarunas pie ugunskura.

Plkst. 12:00 Spoguļzālē (Skolas ielā 11) notiks zīmējumu izrāde bērniem un citiem "7 pasakas par Ņukucīti", kuras autori ir gleznotāja Anda Lāce, dejotāja Agnese Bordjukova un režisors Varis Klausītājs.

Plkst. 14:15 Matīšu estrādē būs skatāma izrāde "Fafabulala" – stāsts par par divu cilvēku komunikāciju, kas vienmēr ir subjektīva. Horeogrāfijas autore ir Agate Bankava, dejos Ivars Ivars Broničs un Jānis Putniņš. Izrādes dramaturģe ir Anna Zvaigzne.

Savukārt plkst. 15:30 Pasākumu zālē (Skolas ielā 11) notiks skaniski vizuāla izrāde "Dzirdi mani", kuras horeogrāfe un režisore Agnese Bordjukova pētījusi cilvēka ķermeni un tā radītās skaņas. Dejos Latvijas Kultūras akadēmijas 3. kursa bakalaura programmas "Laikmetīgā dejas māksla" studenti.

Izrādes ir bez maksas. Ierobežotā telpas izmēra dēļ uz izrādēm "7 pasakas par Ņukucīti" un "Dzirdi mani" nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās (kulturamatisi@inbox.lv vai tālr. 29697319).

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0