Notikums
11.01.2018
14
Jan
11:00

Bērnu rīts

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 14. janvārī, plkst. 11:00 kinoteātrī "Kino Bize" notiks Bērnu rīts, kurā mazie skatītāji varēs noskatīties animācijas filmu "Balerīna".

Bērnu rīti tiek veidoti ar mērķi veidot kvalitatīvu kino pieredzi mazajiem skatītājiem. Kamēr vecākiem tiek dota iespēja atvilkt elpu pie kādas atspirdzinošas limonādes glāzes, bērni tiek ne tikai izklaidēti, bet arī izglītoti caur sarunām un radošajām darbnīcām. Šogad vairāk uzmanības tiks pievērsts plašām un aktuālām tēmām, kas tiks apskatītas pavisam vienkāršā un saprotamā valodā, neaizmirstot tēmas vēsturisko, problemātisko un aktuālo pusi. Jau pierādījies, ka vislabāk Bērnu rītu sākt ar filmas seansu, pēc kura savukārt seko citas aktivitātes.

Filma "Balerīna" ir stāsts par bāreni Felīsiju, kurai ir tikai viena aizraušanās un kaislība – dejošana! Kopā ar savu draugu Viktoru, kurš vēlas kļūt par izgudrotāju, viņi izdomā traku plānu kā aizbēgt uz Parīzi – gaismas pilsētu, kuras Eifeļa tornis ir uzcelts tikai līdz pusei. Lielajā pilsētā Felīsijai būs jācīnās par savu sapni kā vēl nekad agrāk! Viņai nāksies pārspēt sevi pašu un iemācīties kaut ko jaunu, lai īstenotu savu neprātīgāko sapni – kļūt par spožāko balerīnu un zvaigzni Parīzes operā.

Pēc filmas paredzēta radošā darbnīca veltīta sapņu tematikai. Katrs varēs izveidot nelielu pieminekli, kādai sev nozīmīgai lietai.

Ieejas biļete: standarta 5 eiro, bērniem, skolēniem, studentiem, senioriem 3.50 eiro, grupas biļete (4 cilvēki) katram 3.50 eiro. Bērniem līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu – bezmaksas.

Biļetes var iegādāties uz vietas kinoteātrī, maksājot skaidrā naudā, kā arī iepriekšpārdošanā "Bezrindas.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0