Andrejs Zvjagincevs un Andris Keišs
 
Notikums
28
Febr
19:00

Filmas "Nemīlestības" seanss ar Andra Keiša piedalīšanos

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 28. februārī, plkst. 19:00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks Andreja Zvjaginceva filmas "Nemīlestība" seanss ar Andra Keiša piedalīšanos.

"Nemīlestība" ierindojusies starp ASV kinoakadēmijas 2018. gada "Oskara" balvas nominantiem kategorijā "Labākā ārvalstu filma", tādējādi Andrim Keišam kļūstot par pirmo latviešu aktieri, kurš jebkad piedalījies "Oskaram" nominētā filmā.

"Nemīlestība" vēsta par ģimeni, kas ir līdzīga daudzām citām. Vīrietis un sieviete, kuri nejauši gadījušies kopā. Nemitīgie laimes un mīlestības meklējumi reiz iesvieda viņus viens otra apskāvienos, bet pēc vairāk nekā 12 laulībā pavadītiem gadiem abi saprot, ka nekas viņus savstarpēji nesaista. Tiecoties ātrāk atbrīvoties no mokošās pagātnes, viņi ir pilnībā pārņemti ar jauno dzīvi, kurā neatrodas vieta tikai vienam cilvēkam – nelaimīgajā laulībā dzimušajam dēlam, skumjajam un mazrunīgajam Aļošam. Kādudien Aļoša noslēpumaini pazūd…

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Režisors: Andrejs Zvjagincevs, producenti: Aleksandrs Rodņanskis, Sergejs Meļkumovs, Gļebs Fetisovs, lomās: Marjana Spivaka, Aleksejs Rozins, Marina Vasiļjeva, Andris Keišs, Matvejs Novikovs, Aleksejs Fatejevs, Džans Badmajevs, Jevgēņija Dmitrijeva, Sergejs Dvoiņikovs.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0