Nosaukums: Pusnakts saule
Autors: Jū Nesbē
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
06.04.2017

Pusnakts saule

Komentē
0

Apgādā "Zvaigzne ABC" iznācis norvēģu rakstnieka Jū Nesbē jaunākais romāns "Pusnakts saule".

Jū Nesbē ir slavens norvēģu rakstnieks, kura sarakstītie kriminālromāni un bērnu grāmatas tiek tulkotas un izdotas gandrīz vai visās pasaules valstīs un nu jau pārdotas vairāk nekā trīsdesmit miljonos eksemplāru. Trilleris “Pusnakts saule” ir otrais romāns divu grāmatu ciklu, ko iesāka darbs “Asinis sniegā”.

"Jūns slēpjas. Viņš ir piekrāpis ietekmīgāko cilvēku Oslo kriminālajā pasaulē – Zvejnieku – un aizbēdzis uz nomaļu Norvēģijas nostūri – nelielu ciematu kalnos tik tālu ziemeļos, ka saule tur nekad nenoriet. Viņš paslēpjas mednieku būdiņā nekurienes vidū, un starp viņu un viņam lemto likteni nostājas tikai Lea un viņas dēls Knuts. Lai gan Lea viņu apgādājusi ar šaujamo un Knuts pienes ikdienā nepieciešamo, pusnakts saule Jūnu padara traku... Un arī Zvejnieka sūtītie vīri ir jau pavisam tuvu..."

No norvēģu valodas tulkojis Ilmars Briška.

"Apbrīnojami labi strukturēts romāns, kas ievainos jūsu sirdi ar savu ledaino spozmi." "Sunday Mirror"

"Īss, lirisks stāsts, kurā katram vārdam ir svars un kura vienkāršais, plūstošais ritms tikai palīdz pieaugt spriedzei. Pasaulē atzītā stāstnieka kārtējais lieliskais trilleris!" "Daily Express"

"Blīvi apdzīvotajā skandināvu kriminālromānu pasaulē Jū Nesbē sarakstītie darbi, protams, izceļas. Viņam patīk pārplēst sižetu pa vīlēm un visādi citādi paspēlēties ar žanram raksturīgajiem paņēmieniem." "The New Yorker"

"Jū Nesbē ar ļaunu tīksmi ierokas baisāko noziedznieku prātos un ievieto savus varoņus vidē, kuru būsiet vismazāk gaidījuši... Viņa romāni ir ārprātīgi bīstami un atkarību izraisoši." "Vanity Fair"

 

Vēlies atbalstīt interneta žurnāla Satori.lv darbību? Ziedo skaistākai nākotnei! Un sirdij silti!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0