Nosaukums: Melnais akmens
Autors: Aivars Kļavis
Gads: 2018
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
19.02.2018

Melnais akmens

Komentē
0

Apgādā "Zvaigzne ABC" iznācis rakstnieka un žurnālista, Baltijas Asamblejas balvas laureāta Aivara Kļavja triloģijas "Ceļš uz Nezināmo zemi" pirmais romāns "Melnais akmens".

Iecerētā triloģija stāsta par pašu senāko zemes vēsturi laikposmā pirms vairākiem tūkstošiem gadu, kad vēl tikai veidojās mūsdienu civilizācijas un kultūras – proti, laiku, no kura nav saglabājušās nekādas rakstiskas liecības un vienīgās zināmās norādes dod arheoloģiskie atradumi un zinātnieku atklājumi. Triloģiju rakstnieks paredzējis jauniešiem, tāpēc par šo vēstures miglā tīto periodu raksta viegli uztveramā stilā, kas bagāts dažādām intriģējošām detaļām. "Melnā akmens" tekstā paralēli vijas divi elpu piedzīvojumu sižeta pavedieni; viens no tiem risinās senajā pagātnē, otrs – mūsdienās.

Mežonīgu klejotāju cilšu uzbrukumā Vardots zaudē savu cilti un, kā šķiet, ir lemts nāvei. Taču zēns ir apņēmies ne tikai izdzīvot, bet arī atriebties. Kopā ar līdzaudžiem – noslēpumaino Vilka Zobu, brašo Lēnu un citiem – Vardots izveido pats savu cilti un kļūst par tās vadoni. Jauniešu dumpīgos plānus savukārt visiem spēkiem pūlas apturēt cilšu vecajie... Bet 21. gadsimta sākumā, meklējot meteorītu, Dāvis atrod savādu, senu akmens plāksni ar noslēpumainiem rakstiem un attēliem. Melnā akmens plāksne, kā izrādās, glabā neparastu stāstu par mūsu pagātni.

Pieejama arī e-grāmata.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0