Nosaukums: Lūgšanas par nolaupītajām
Autors: Dženifera Klementa
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
15.02.2017

Lūgšanas par nolaupītajām

Komentē
0

Apgādā "Zvaigzne ABC" iznākusi amerikāņu-meksikāņu rakstnieces Dženiferas Klementas romāns "Lūgšanas par nolaupītajām", ko no angļu valodas tulkojusi Silvija Brice.

Rakstnieces, žurnālistes un starptautiskā "PEN" kluba pašreizējās prezidentes Dženiferas Klementas romāna "Lūgšanas par nolaupītajām" galvenā varone Leididī un viņas draudzenes dzīvo kalnu ciematiņā netālu no Akapulko – Meksikas reģionā, kur visa vara pieder narkokarteļiem. Te, kalnos, likumus raksta vīri melnos džipos un ciematu iedzīvotāji var tikai paklausīt. Vai mirt.

Kalnu ciematos dzīvo tikai sievietes un bērni, savukārt vīrieši vai nu strādā karteļiem, vai meklē laimi ASV. Sievietes zina – ja ģimenē aug glīta meitene, drīz vien viņai ieradīsies pakaļ. Tāpēc šeit "dzimst" tikai zēni. Par spīti izmisīgajām viltībām un pat tam, ka meitenes slēpjas zemē izraktās bedrēs, tikko neizbēgamās pārvērtības ir notikušas, gaidāma arī nelūgtā melno vīru vizīte. Tā no ciematiņa pazūd Paula, skaistākā no meitenēm. Tā pazūd friziere. Pazūd citas. Leididī paveicas – ar draudzenes brāļa gādību viņa dabū kalpones darbu kādā bagātā ģimenē Akapulko, bet tad notiek kas neparedzams.

Romāns "Lūgšanas par nolaupītajām" tulkots vairāk nekā 30 valodās, mēnešiem ilgi noturējies "New York Times" un citu ietekmīgu izdevumu bestselleru sarakstu augšgalā, kā arī apbalvots ar daudzām literārām balvām.

Pieejama arī e-grāmata.

 

Vēlies atbalstīt interneta žurnāla Satori.lv darbību? Ziedo skaistākai nākotnei! Un sirdij silti!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0