Nosaukums: Iekšiņa un āriņa
Autors: Inese Zandere
Gads: 2017
Izdevējs: Liels un mazs
 
 
Grāmatas
29.11.2017

Iekšiņa un āriņa

Komentē
0

Apgādā "Liels un mazs" atkārtoti iznācis Ineses Zanderes dzejoļu krājums "Iekšiņa un āriņa".

"Mūsu vērtību virkni aizsāk Ineses Zanderes leģendārais dzejoļu krājums "Iekšiņa un āriņa". Mūsu izdevniecībā tam bijušas jau 3 tirāžas, ar "Iekšiņu un āriņu" uzaugusi vesela paaudze, taču lasītāji aizvien jautā pēc šīs grāmatas," stāsta izdevniecības vadītāja Alīse Nīgale.

Grāmatā ir vairāk nekā 100 dzejoļu un skaitāmpantu maziem un lielākiem bērniem, un mākslinieces Ūnas Laukmanes tekstililustrācijas. Pirmoreiz tā izdota 2002. gadā. "Iekšiņa un āriņa" saņēmusi vairākas literārās un grāmatu mākslas balvas, iestudēta Jaunajā Rīgas teātrī, kur Guna Zariņa un Kaspars Znotiņš šo dzejas izrādi spēlējuši daudzus gadus, grāmata ieskaņota diskā, daudzi krājuma dzejoļi komponēti, bet "Miega vilcieniņš" uzņemts Rozes Stiebras un Jura Petraškēviča animācijas filmā ar Ingus Baušķenieka mūziku. Krājuma dzejoļi iekļauti arī Valmieras Drāmas teātra izrādē "Ineses tantes mīklainie panti", skan Jāņa Lūsēna dziesmu ciklā "Rīgas rotaļas", Valta Pūces "Sūnu ciema zēnos" un Renāra Kaupera ciklā "Sasauc smieklus izklīdušus", kas izmantots arī deju uzvedumam skolēnu dziesmu svētkos. 

Izdevniecības "Liels un mazs" grāmatas par vislabāko cenu iespējams iegādāties izdevniecības birojā Tērbatas ielā 49/51-12 un mājaslapā, kā arī visos lielākajos grāmatu veikalos, galerijā "Istaba", veikalā "M50", kultūrpreču mājā "NicePlace telpa", grāmatnīcā "MrPage" un citviet.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0