Jeļena Solovjova

Jeļena Solovjova ir dizaina domātāja, lektore un publiciste.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Klasiska ir grāmata, ko cilvēki slavē, bet nelasa.

   Marks Tvens

  Iesakām

  • 2015. gada 26. martā, plkst. 6:03

   Satori aptauja: Kā prognozējam Latvijas ekonomiku?

   Premjerministre šonedēļ sev raksturīgā izsmalcinātā vārdu izvēlē pauž, ka "valsts budžetā ir mīnusi, bet tie nav milzīgi". "Satori" skaidro, ko prognožu sausi skanošo skaitļu pārskatīšana nozīmē.

  • 2014. gada 25. novembrī, plkst. 6:11

   Prozas lasījumu sarunas: Arvis Kolmanis

   Tuvojoties gadskārtējiem Prozas lasījumiem, mēs esam sagatavojuši sarunu sēriju ar literātiem, kas šogad piedalīsies tajos ar saviem prozas darbiem un tulkojumiem. Šoreiz – Arvis Kolmanis.

  • 2016. gada 18. maijā, plkst. 5:21

   Pauls Bankovskis: Jaunais tērps (2)

   Es tur daudz vairāk uzzinu par gleznās redzamo laikmeta varoņu aizkustinoši naivo izpratni par dzīvi, tās mākslu, gaumi, visu to, ar ko bagāžā viņi sevi redz iestūrējam mūžībā.

  • 2016. gada 20. aprīlī, plkst. 6:31

   Kārlis Vērpe: Tūkstošiem (bēgļu) stāstu divās nedēļās (7)

   Ko ikviens no mums var iesākt, lai palīdzētu risināt migrācijas krīzi? Ārkārtīgi būtiski ir domāt un runāt – iesaistīties diskusijās ar radiem, draugiem, paziņām, kolēģiem, mēģinot pārstāvēt līdzsvarotu un iecietīgu skatījumu uz tēmu.

  • 2015. gada 13. februārī, plkst. 6:02

   Latviešu dzejnieki: Par mīlestību (4)

   Kā sapnī viss tas toreiz bija: tavs zelta matu maigais vilns pār mani liegās trīsās lija nakts reibuma un kvēles pilns. Bet tavu acu dzidrā dzīlē kā apburts raudzīdamies tad es nojaudu – tu mani mīlē tik brīnišķi, kā vēl nekad.

  • 2013. gada 22. janvārī, plkst. 7:01

   Jānis Šipkēvics: Kā šipkēvics bargā tenkas lasīja (26)

   Pārbraucis mājās, šipkēvics ķērās pie bargā riharda tenkām, jo nesen bija dzēris kopā ar daci jaunupi bargo, kas, izrādās, nav nekādā sakarā ar šito bargo. bet tas nekas. dragūnu nolēma lasīt, kad nākamnedēļ pie klavierēm sēdēs, skums un dziedās falsetā.

  • 2013. gada 13. novembrī, plkst. 7:11

   Dāvis Sīmanis: Iniciācija pieaugušo pasaulē

   Svarīgi saglabāt savu spriestspēju par katru filmas elementu, saglabāt veselīgu ironiju un pamēģināt piefiksēt, cik dramatisks ir katrs no šīs filmas varoņiem, ja viņu atdala no pārējiem.

  • 2015. gada 24. februārī, plkst. 8:02

   Laura Studente: Govs, kas vizinās uz bagāžniekiem

   Patiesībā šādi varētu sākties arī kāds aizraujošs detektīvs – kādas pilsētas mieru traucē dīvainas parādības – trīs ielu krustojumā pastāvīgi notiek visādas ķibeles ar velosipēdiem.  Kultūras Ministrija
  vkkf