Iļja Marija Boļšakovs

Iļja Marija Boļšakovs 2003. gadā pabeidzis LU Filozofijas maģistrantūru, vairākus gadus pasniedzis Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, interesējas par dzimumu līdztiesību un vardarbības pret sievietēm novēršanu.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Ja gribat zināt manu viedokli, būt par jebkura dzimuma pārstāvi ir vienlīdz draņķīgi.

   Patija Smita

  Iesakām

  • 2014. gada 24. jūlijā, plkst. 6:07

   Rasma Pīpiķe: Beņķi un marķieri jeb benchmarking* sabiedriskajā labumā

   Sadarbības pamatā bija GOA-WorkBench® datorprogrammas pielāgošana biedrību un nodibinājumu vajadzībām. Šī programma ne tikai saturiski, bet arī savā tehniskajā risinājumā pārspēja visus iepriekš izskatītos pašnovērtēšanas modeļus.

  • 2016. gada 11. martā, plkst. 5:03

   Daiga Kažociņa un Ainārs Kamoliņš: Vislabākās sievas ir pavestās sievas (4)

   Latvijas Nacionālajā teātri iestudēta izrāde "Mūžīgais komentārs Nr. 4" pēc Sērena Kirkegora darba "Pavedēja dienasgrāmata" motīviem.

  • 2016. gada 23. martā, plkst. 6:45

   Sandra Ratniece: Tu neesi sniegs, bet tomēr balts

   Atzinīgus vārdus gribas veltīt baltās krāsas svaigam skanējumam (no baltās krāsas klišejām dzejniekiem ne vienmēr izdodas izvairīties), un šis aspekts attaisno jaunās dzejnieces debijas krājuma publicēšanu.

  • 2012. gada 21. maijā, plkst. 9:05

   Andra Manfelde: Katedrāles zīmols (11)

   Vai tikai Kvazimodo nav redzēts Vecrīgā tirgojam avīzes? Vai varbūt kur citur – sēžam ratiņkrēslā un ar drebošu roku pastiepjam plastmasas vāciņu? Skatoties izrādi, es apjēdzu, ka kroplumam nolemti esam mēs visi.

  • 2015. gada 4. decembrī, plkst. 6:17

   Andrejs Vīksna: Mūsu žesti ir aprauti signāli (2)

   uz savu seju es neskatos
   man mājās nav spoguļa to
   saplēsa melns kaķis

  • 2012. gada 17. augustā, plkst. 8:08

   Valdis Felsbergs: Sievietes roka (85)

   Sieviešu man tomēr bijis mazliet žēl. Mazliet vairāk. Vienas pat ļoti. Un savu pienākumu pret viņām vienmēr esmu centies izpildīt ar vēl lielāku rūpību. Nē, tā nevar vis teikt: es ikvienu apkalpoju ar galēju rūpību. Runa ir tikai par iekšējo attieksmi.

  • 2013. gada 17. decembrī, plkst. 7:12

   Marta Martinsone: Nav noziegums izdaiļot realitāti (1)

   Skatoties filmu, ir mirkļi, kad sirds sažņaudzas empātiskā kaunā, jo zini, ka varoņu veiktās rīcības ir tik muļķīgas un racionāli nepamatotas. Un sāpīgākais ir tas, ka vari atcerēties neskaitāmas reizes, kad esi rīkojies tikpat muļķīgi.

  • 2013. gada 30. septembrī, plkst. 7:09

   Elza Leimane-Martinova: Nav netalantīgu cilvēku (1)

   Sadarbībā ar projektu "Garā pupa" mēs turpinām sarunas ar cilvēkiem, kuru sasniegtais latviešu kultūrā varētu iedvesmot un mudināt vecākus pievērst vairāk uzmanības saviem bērniem - arī viņi noteikti ir talantīgi un spējīgi.  Kultūras Ministrija
  vkkf