Iļja Marija Boļšakovs

Iļja Marija Boļšakovs 2003. gadā pabeidzis LU Filozofijas maģistrantūru, vairākus gadus pasniedzis Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, interesējas par dzimumu līdztiesību un vardarbības pret sievietēm novēršanu.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Laba izglītība nav tas, ko tu esi iemācījies, un pat ne tas, ko tu zini. Laba izglītība ir spēja atšķirt to, ko tu zini, no tā, ko tu nezini.

   Anatols Franss

  Iesakām

  • 2015. gada 28. decembrī, plkst. 6:05

   Ivars Ījabs: Pauze pārdomām (1)

   Līdzīgi daudzām svinamām dienām, arī gada beigas tiek svinētas ar sajūtu, ka 31. decembrī kaut kas no bijušā noslēdzas un 1. janvārī sākas kaut kas jauns.

  • 2015. gada 12. jūnijā, plkst. 6:06

   Satori diskusija: Par mazākumtautību skolu audzēkņiem (7)

   Piecu mēnešu garumā pētniece Māra Laizāne veica socioloģisku pētījumu, noskaidrojot mazākumtautību skolu skolēnu viedokli par sabiedrībā ilgstoši pastāvošajiem stereotipiem, kas skar viņu piederības sajūtu Latvijai.

  • 2016. gada 1. jūlijā, plkst. 8:10

   Raimonds Ķirķis: Kad dzeja vairs neuzbudina

   Šķita, te mēs beidzot būsim pārvarējuši postmodernismu, tā mērķtiecīgo haotiskumu, sadrumstaloto domu spontānu izlādi, meklējot jaunus izteiksmes līdzekļus, kas tiektos ietvert domas, kuru pieraksts kaut ko nozīmētu, apzīmētu un attēlotu, nevis tikai skanētu.

  • 2014. gada 3. septembrī, plkst. 7:09

   Linda Curika: Kuces kundze (17)

   Viens no radošākajiem komentāriem par mani internetā – "neglītā lesbiešu kuce". Es domāju, ka šajos trijos vārdos ietverts ļoti spēcīgs sociālais konteksts par to, kā dzīvot ir pareizi un kā – nosodāmi.

  • 2016. gada 10. decembrī, plkst. 6:00

   Performance: Trešās klases līmeņa iestudējums par Latvijas dzejas kopainas viskontrastējošākajām iezīmēm

   Piedāvājam noskatīties jauno dzejnieku performanci, kas tika izpildīta grāmatžurnāla "Satori" Nr. 1 atvēršanas vakarā Kaņepes Kultūras centrā.

  • 2014. gada 7. februārī, plkst. 8:02

   Jānis Joņevs: Telefons (19)

   Mēs pēc stundām sēdējām pie kanāla. Pārdaugavā, tur ir tāda vieta, kur neviena cita parasti nav. Tur arī nebija, ko darīt, bet Gustavs parasti kaut ko centās izdomāt. Šoreiz viņš rādīja man savu telefonu.

  • 2014. gada 23. jūlijā, plkst. 6:07

   Santa Remere: Mūks un šarlatāns

   Meks joprojām nepaguris stāv tajās anti-mākslas un nonkonformisma pozīcijās, kur piecdesmitajos un sešdesmitajos gados nostājās vesela savstarpēji atšķirīgu mākslinieku paaudze.

  • 2015. gada 19. martā, plkst. 10:03

   Bārbala Simsone: Lūdzu, skolotāj, nesitiet!

   No kuras stundas jūs baidījāties pamatskolā? Es baidījos no fizkultūras. Priekšmetam kā tādam nebija ne vainas. Taču to mācīja Tā Skolotāja.  Kultūras Ministrija
  vkkf