Nikolā Ozano

Nikolā Ozano (Nicolas Auzanneau) pašlaik dzīvo Briselē un tulko latviešu romānus un dzejoļus. Raksta blogu.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Mūsu dzīves galvenais uzdevums ir palīdzēt citiem. Un, ja nevaram palīdzēt, vismaz nesāpināt tos.

   Dalailama

  Iesakām

  • 2015. gada 2. martā, plkst. 6:03

   Māris Zanders: Ar naudu vien nepietiks (1)

   Kas ar tiem uzņēmuma "Rīgas satiksme" braucamajiem tur patiesībā notika, vairs nav tik būtiski, toties "nosēdās", ka "nanotehnoloģijas" ir kaut kas šaubīgs, piemērots blēdību piesegšanai.

  • 2014. gada 22. aprīlī, plkst. 19:04

   Laima Kota: LaLiGaBa 2013

   Latvijas Literatūras gada balvas nominante kategorijā "Labākais Latvijas autora oriģinālliteratūras darbs bērniem", rakstniece Laima Kota atbild uz "Satori" uzdotajiem jautājumiem.

  • 2014. gada 30. aprīlī, plkst. 7:04

   Ilmārs Šlāpins: Muzikālas brīvības stunda (1)

   Pets Metīni – džeza ģitārists, kas izskatās pēc rokzvaigznes, spēlē kā Paganīni un uzvedas kā cilvēks, kas izgudrojis laika mašīnu un tāpēc spēj izdzīvot un izdarīt to, ko citi nevarētu paspēt pat vairākās dzīvēs.

  • 2013. gada 23. aprīlī, plkst. 8:04

   Māris Prombergs: Kā es braucu uz mežu gēnus mainīt (4)

   Manos radurakstos nav izcilu slēpotāju, un arī man ar slēpēm iepriekš bijusi tikai neliela saskare bērnībā. Taču pirms pāris nedēļām nokļuvu uz distanču slēpēm, lai divu stundu laikā iegūtu pirmās iemaņas to izmantošanā.

  • 2012. gada 16. novembrī, plkst. 8:11

   Amanda Aizpuriete: Padošanās (65)

   Tā es beidzos starp tukšiem likteņiem ar kāpostlapu kompresi ap roku sadauzītu gāžot pa ģīmi zaglīgam slimnīcas sanitāram kurš tomēr pamanījās ievākt manus 30 jūdas grašus

  • 2014. gada 11. jūlijā, plkst. 6:07

   Raimonds Jaks: Pasaka par Gastonu un Vijolīti

   Mēslu bija vairāk, kā vajag. Katru dienu tie krājās no jauna un bija jāved tālāk no mājām. Jau no kūts uzbūvēšanas laikiem tos dzina, kā šīs jomas profesionāļi sauc mēslu izvešanu, uz pļavu aiz aploka.

  • 2013. gada 15. oktobrī, plkst. 7:10

   Sju Cjijao: Vēstule dēlam (3)

   Ja kāds, kļuvis par zinātņu doktoru, sāk karjeru valsts pārvaldē, tad viņam kopš pirmās studiju dienas mācības nav bijušas ne prātā. Viņš pilnīgi droši neko nejēdz. Atceries – īsts zinātnieks nekad nekļūs par politiķi.

  • 2013. gada 8. oktobrī, plkst. 7:10

   Laikmetīgā māksla bērniem un jauniešiem (2)

   Sadarbībā ar televīzijas raidījumu "VISS notiek" turpinām stāstu sēriju "Mākslai vajag telpu". Šajā reizē Eva Ikstena – Strapcāne pēta, vai laikmetīgā māksla ir pieejama bērniem un jauniešiem.  Kultūras Ministrija
  vkkf