Haralds Matulis

Haralds Matulis studējis filozofiju un  sociālo antropoloģiju Latvijas Universitātē, kino Dānijā un kompozīciju mūzikā. Tulkojis, rakstījis un kritizējis dažādus daiļliteratūras tekstus. Interesējas par spēļu teoriju, vizuālo komunikāciju un radošumu. Brīvi runā 3 valodās.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Ja vēlēšanas kaut ko mainītu, tās nebūtu atļautas.

   Emma Goldmane

  Iesakām

  • 2014. gada 21. novembrī, plkst. 0:11

   Vents Zvaigzne: Latvija, mūs' dārgā tēvija (49)

   Es nevēlos, lai Latvijas himna tiktu mainīta. Man tā ikreiz ir atgādinājums par ļaudīm, kas uzdrošinājās izrunāt, uzrakstīt, izdziedāt, daudzināt, bērniem iemācīt Latvijas vārdu laikos, kad tas nebija ļauts.

  • 2014. gada 22. aprīlī, plkst. 7:04

   LaLiGaBa: Labākais Latvijas autora oriģinālliteratūras darbs bērniem (1)

   Sarunas ar 2013. gada labāko Latvijas bērnu oriģinālliteratūras darbu autoriem Juri Zvirgzdiņu, Luīzi Pastori, Maritanu Dimsoni un Laimu Kotu.

  • 2015. gada 2. jūlijā, plkst. 6:07

   Inta Balode: Ķermeņa kautrīgi koķetā seja

   Ķermeņa sejas izteiksme ir visai kautrīga, šaubu pilna, introverta, ar mazliet piemiegtām acīm, kā gūstot klusu baudu, un brīžiem arī koķeti rotaļīga.

  • 2012. gada 14. aprīlī, plkst. 10:04

   Andris Gauja: Vēstule no 6. nodaļas (noslēgums) (23)

   Īsai sajūsmai par manu filmu režisora profesiju sekoja Vara arvien pieklājīgākas, formālākas replikas, kā arī aizvien biežāka viesošanās blakus kamerā.

  • 2012. gada 30. maijā, plkst. 10:05

   Lord Byron: Don Leon

  • 2013. gada 25. jūlijā, plkst. 7:07

   Pauls Bankovskis: Riteņi (4)

   Es jau sen par bīstamākajiem pilsētas satiksmes dalībniekiem uzskatu nevis auto- vai velobraucējus, bet neko neredzošus un nedzirdošus gājējus, kas runā pa mobilo tālruni.

  • 2012. gada 5. decembrī, plkst. 23:12

   Junsuna Na: Dziedāt savu pašas džezu (2)

   Jūs to nodziedāsiet pavisam atšķirīgi, un es to nodziedāšu pavisam atšķirīgi. Tas man patīk. Nav pat svarīgi, kāda veida melodiju jūs dziedat. Jo tas ir džezs, un jūs to varat darīt savā neatkārtojamā manierē.

  • 2015. gada 25. novembrī, plkst. 10:13

   Anete Piņķe: Uzzīmētā bērnība

   Kamēr nomainījušies mākslas stili, mode un izpratne par bērnību tik ļoti, ka nav iespējams renesanses zēnu atšķirt no šodienas meitenes, bērni joprojām zīmē to pašu un tāpat kā senāk  Kultūras Ministrija
  vkkf