Haralds Matulis

Haralds Matulis studējis filozofiju un  sociālo antropoloģiju Latvijas Universitātē, kino Dānijā un kompozīciju mūzikā. Tulkojis, rakstījis un kritizējis dažādus daiļliteratūras tekstus. Interesējas par spēļu teoriju, vizuālo komunikāciju un radošumu. Brīvi runā 3 valodās.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Man nav ne pildspalvas, ne tintes, ne galda, ne istabas, ne laika, ne klusuma, ne vēlēšanās.

   Džeimss Džoiss

  Iesakām

  • 2015. gada 19. jūnijā, plkst. 10:06

   Ilmārs Šlāpins: Par atsevišķu Saeimas deputātu pretlikumīgo ieceri atcelt NEPLP

   Politiķi ir pēdējie, kas drīkstētu izteikties par to, kam vajadzētu skanēt vai būt redzamam elektroniskajos plašsaziņas līdzekļus, it īpaši – sabiedriskajā radio vai televīzijā.

  • 2013. gada 28. novembrī, plkst. 2:49

   Diskusija: Par valsts nozīmes reģionālajām kultūras celtnēm

   Mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāla "Zemlika" laikā Durbē notika diskusija par valsts nozīmes reģionālajām kultūras celtnēm un to iespējām veidot kvalitatīvu un iedzīvotājiem vajadzīgu kultūras programmu.

  • 2013. gada 10. oktobrī, plkst. 7:10

   Pauls Bankovskis: Globālās sasilšanas upuris (5)

   "Heroīns ir sensorās deprivācijas kamera dvēselei," viņš raksta "Šantarāmā", un tieši heroīns ar tā spēju ievīstīt apziņu ķīmiskā un Franzena pašizolācijai radniecīgā kokonā bija sākotnējais Robertsa nelaimju cēlonis.

  • 2012. gada 26. novembrī, plkst. 9:11

   Gatis Narvaišs: Tehnoloģiju lietojums Latvijas skolās (6)

   Turpinām "Iespējamās misijas" Vēstnieku veidoto rakstu sēriju par problēmjautājumiem Latvijas Izglītības sistēmā. Šoreiz - par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju lomu skolā.

  • 2014. gada 6. jūnijā, plkst. 1:06

   Ansis Šenne: Rīt rīsi rīsus (1)

   Ieelpojot tumsā gaisu, mēness mirdz tik dikti spoži, Medijos dzird tik daudz mēslu, tomēr jūtos ļoti droši.

  • 2013. gada 24. decembrī, plkst. 8:12

   Sabīne Košeļeva: Pelmeņi (2)

   Es taču bērnībā vienmēr pamanīju, ka tās ūsas ir atlīmējušās, ka no mēteļapakšas ārā rēgojas džinsu bikses un ka Ziemassvētku vecītis ož pēc cilvēka.

  • 2013. gada 15. jūlijā, plkst. 7:07

   Guntars Rēboks: Gaismas bērnu vajāšanas

   Pirmoreiz sastopoties ar mandeiešiem, eiropieši tos dēvēja par Jāņa kristiešiem, jo uzskatīja, ka evaņģēlists Jānis mandeiešiem pasludinājis evaņģēliju. Savukārt islāma pasaulē mandeiešus pazīst kā sābiešus, kas Korānā līdzās kristiešiem un jūdiem minēti kā vieni no grāmatas ļaudīm.

  • 2014. gada 4. aprīlī, plkst. 8:04

   Katrīna Sirmā: Mazā banda (3)

   Kādu dienu mums piezvanīja Mārtiņš Sirmais (apgalvodams, ka neesot tas pats Mārtiņš Sirmais, kurš gatavo ēst) un pastāstīja par savu meitu Katrīnu (12 gadi), kurai brīvajā laikā ļoti patīk rakstīt stāstus un dzejoļus bērniem.  Kultūras Ministrija
  vkkf
  kultūra.lv
  aspazijarainis