Haralds Matulis

Haralds Matulis studējis filozofiju un  sociālo antropoloģiju Latvijas Universitātē, kino Dānijā un kompozīciju mūzikā. Tulkojis, rakstījis un kritizējis dažādus daiļliteratūras tekstus. Interesējas par spēļu teoriju, vizuālo komunikāciju un radošumu. Brīvi runā 3 valodās.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Nevienam idiotam nepatīk, ja viņu nosauc par idiotu.

   Džeroms D. Selindžers

  Iesakām

  • 2016. gada 17. oktobrī, plkst. 5:11

   Māris Zanders: Valsts budžets un svētku mielasts "Mērnieku laikos" (4)

   Lai gan parasti valsts budžeta projekti tiek apspriesti un vērtēti, izmantojot ekonomiskas vai sociālas kategorijas, 2017. gada budžeta kontekstā gluži negaidīti pavīd iezīmes tam, kā lēmumu pieņēmēji Latvijā saprot kultūras lomu.

  • 2015. gada 26. februārī, plkst. 6:02

   Satori diskusija: Par akustiskajām koncertzālēm un koncertzāļu akustiku (1)

   "Satori" virtuvē uz sarunu par jaunas akustiskās koncertzāles nepieciešamību Rīgā un koncertzāļu akustiku vispār pulcējās dažādu nozaru speciālisti.

  • 2015. gada 15. decembrī, plkst. 6:44

   Anda Baklāne: Par pienu, kura nebija (3)

   Vēl viena iezīme, kas šo romānu noteikti padarīs pieņemamāku zvērinātiem Ikstenas daiļrades nīdējiem, – tajā notiek kustība, sižeta attīstība.

  • 2016. gada 7. janvārī, plkst. 6:42

   Māris Zanders: Latvijas iekšpolitiskās neirozes

   Proti, ja vien valstī notiek godīgas vēlēšanas, ja šajā valstī ir neatkarīga tiesu un iekšlietu sistēma, tad kur gan ir risks, ja viena partija kontrolē lielāku varas "pīrāga" daļu?

  • 2013. gada 13. decembrī, plkst. 8:12

   Andris Ogriņš: Dūmi (1)

   tev par patikšanu es novelku cimdus unikālos pirkstu nospiedumus miesu un uzskatu pārkārtotos kaulus gars nopurina nevajadzīgas rokas kad mirsi badā lūgsies mani un ēdīsi

  • 2014. gada 5. decembrī, plkst. 6:12

   Inga Pizāne: Krūze (2)

   Par tiem, kas guļ, viņai pārdomas neraisījās, jo viņa zināja, cik pati ir laimīga un bezrūpīga, kad guļ. Pašai gan miegs nenāca ne tuvu. Turklāt viņa zināja, ka gulētiešana tāpat nozīmēs vārtīšanos viens pret vienu ar savām domām vismaz stundu, ja ne ilgāk.

  • 2016. gada 23. septembrī, plkst. 6:10

   Pauls Bankovskis: Grāmatu grāmatas

   Grāmatu forma mani interesējusi gandrīz tikpat sen kā to saturs. Un tieši tāpēc man nekad nav bijis vienaldzīgs nedz tas, kā izskatās manas grāmatas, nedz tas, kāda forma ir grāmatām, kuras vēlos vai nevēlos nopirkt, aizņemties, šķirstīt, lasīt.

  • 2014. gada 12. februārī, plkst. 8:02

   Paula Pļavniece: Teātris kā spēle

   Paula Pļavniece ir jaunā režisore, kura "Dirty Deal Teatro" pēc Rūdolfa Blaumaņa noveles "Nāves ēnā" motīviem radījusi izrādi-spēli ar tādu pašu nosaukumu. Šajā spēlē bērniem pašiem ir ļauts būt daļai no teātra notikuma.  Kultūras Ministrija
  vkkf