Haralds Matulis

Haralds Matulis studējis filozofiju un  sociālo antropoloģiju Latvijas Universitātē, kino Dānijā un kompozīciju mūzikā. Tulkojis, rakstījis un kritizējis dažādus daiļliteratūras tekstus. Interesējas par spēļu teoriju, vizuālo komunikāciju un radošumu. Brīvi runā 3 valodās.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Nevajadzīgas zināšanas dažkārt mēdz sagādāt daudz prieka.

   Bertrāns Rasels

  Iesakām

  • 2015. gada 6. maijā, plkst. 6:05

   Ivars Ījabs: Mūsu te nav. Jauns pētījums par Latvijas krievvalodīgajiem skolēniem (10)

   Kā īsti Latvijas krievvalodīgo jaunieši redz savu vietu un nākotni Latvijā, kādas ir viņu politiskās lojalitātes un kā viņi redz savas attiecības ar latviešiem?

  • 2012. gada 31. maijā, plkst. 8:05

   Raimonds Tiguls: Labu mūziku var nospēlēt ar jebko (2)

   Īpašā programmā "Ar domu par Ziemeļu skaņu" Rīgas Domā uzstāsies Raimonds Tiguls ar draugiem no Latvijas, Īslandes un Gotlandes salām.

  • 2013. gada 4. septembrī, plkst. 7:09

   Ieva Viese-Vigula: Teksta valdzinošais rotaļīgums (1)

   Ieva Melgalve ļauj savai fantāzijas pasaulei elpot, tēliem būt dzīviem un spontāniem, reizēm sirsnīgi tuviem, reizēm pavisam neizdibināmiem. Romānā jūtams smalkums un trauslums.

  • 2013. gada 17. aprīlī, plkst. 7:04

   Pauls Bankovskis: Selindžers un pusaudžu kaprīzes (6)

   Žurnālā "Gentleman's Quarterly" bija nodrukāts stāsts par sapīpējušos čalīšu braucienu meklēt Selindžeru, kas pat tīri veiksmīgi beidzās Selindžera mājas pagalmā – gan ar nespēju sadūšoties pat pieklauvēt pie durvīm.

  • 2014. gada 24. oktobrī, plkst. 6:10

   Arvis Viguls: Vasaras beigas (2)

   Laiks nav sekundes vai stundas, tāpat kā priekšmets nav tā garums vai masa. Mēs runājām par gaismas gadiem, kamēr elektrības skaitītāji mērīja, cik daudz tumsas ir mūsu dzīvēs.

  • 2014. gada 7. novembrī, plkst. 6:11

   Ieva Melgalve: Intervija ar kanibālu (5)

   "Vai tiešām tā garšo pēc vistas?" es jautāju. Harijs smējās. "Kāds tev labums no manas atbildes? Tu taču tāpat gaļu neēd." It kā ētiskiem cilvēkiem nebūtu ožas, es nodomāju.

  • 2016. gada 2. jūnijā, plkst. 6:33

   Elza Kampara: Rīgas Zīnu festivāla apskats

   No 27. līdz 29. maijam norisinājās Latvijā pirmā zīniem veltītā festivāla noslēguma pasākumi, kuros izstādīti Latvijas mākslinieku īpaši notikumam radītie zīni, konkursa dalībnieku iesūtītie darbi, kā arī ārvalstu mākslinieku izdevumi.

  • 2016. gada 13. jūnijā, plkst. 6:55

   Ieva Viese-Vigula: Pūkainas astes, utopija un skatiens

   Lielpilsētas oriģinālais nosaukums "Zootopia" ietver vārdu spēli ar utopiju, un leģendas liecina, ka tā ir vieta, kur dzīvnieki pirmo reizi atsacījušies no iedalījuma upurī un plēsējā. Tie uztver cits citu kā līdzvērtīgu.  Kultūras Ministrija
  vkkf