Haralds Matulis

Haralds Matulis studējis filozofiju un  sociālo antropoloģiju Latvijas Universitātē, kino Dānijā un kompozīciju mūzikā. Tulkojis, rakstījis un kritizējis dažādus daiļliteratūras tekstus. Interesējas par spēļu teoriju, vizuālo komunikāciju un radošumu. Brīvi runā 3 valodās.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Vīns ir nemitīgs pierādījums tam, ka Dievs mūs mīl un vēlas redzēt mūs laimīgus. 

   Bendžamins Franklins

  Iesakām

  • 2016. gada 21. jūnijā, plkst. 6:05

   Sarmīte Kolāte: Uz ceļa bīstams objekts (11)

   Pēdējos gados politiskajā dienaskārtībā par itin nopietnām tiek uztvertas tādas idejas, kurām iesākumā grūti noticēt. Šķiet, kāds jokojas, taču ne.

  • 2013. gada 18. janvārī, plkst. 8:01

   Alise Joste: Tas ir vienīgais veids, kā es spēju būt (1)

   Man nav tādas sajūtas, ka kaut kur būtu jāskrien, ka kaut ko varētu nokavēt. Man pat dažbrīd liekas, ka es varētu būt tāda, kurai bija viens albums un viss. Un vairs nekad.

  • 2012. gada 10. februārī, plkst. 14:02

   Marta Krivade: Kareņins. Ne Anna. Meikšāns. (12)

   Tā nu Maskavā Meikšānam uz galvas uzkritis vesels aktieru zvērudārzs, ar kuriem kopā viņš varonīgi un profesionāli iestudējis brīnišķīgu lugu un pierādījis sevi Tabakovam un Maskavas skatītājiem kā spēcīgu režisoru.

  • 2015. gada 7. decembrī, plkst. 5:53

   Māris Zanders: Griezīgi skanošs tukšums (1)

   Labi zināms, ka ar informāciju var manipulēt. Ne mazāk interesantas ir situācijas, kad manipulācija notiek ar neesošu informāciju. Vai, citiem vārdiem sakot, rīks var būt ne tikai "kaut kas", bet arī "nekas".

  • 2014. gada 21. martā, plkst. 7:03

   Eduards Plankājs: Kad kaisme Faradeja būrī (1)

   Visvairāk man patīk tevi no rītiem kad aizkaru šķirbas pilnas apsnigušiem zariem. kad silti drebuļi oksidē kopš Lilitas un Ādama laikiem zagšus ēsto ābolu serdes.

  • 2013. gada 18. martā, plkst. 7:03

   Vilis Kasims: Lielbritānijas lietoto grāmatu veikalu apmeklētāju tipoloģija (6)

   Manuprāt, lielākā daļa kolekcionāru nemaz nemāk lasīt. Viņiem vienkārši patīk skatīties uz skaistiem plauktiem, vēlams, saskaņotās krāsās.

  • 2014. gada 20. jūnijā, plkst. 0:06

   Marks Gurjevs: Pēdējās piecgades 10 galvenās krievu grāmatas (3)

   Sadarbībā ar portālu "rus.delfi.lv" piedāvājam pārskatu par krievu valodā sarakstītām grāmatām, kurām būtu vērts pievērst uzmanību, ja vēlamies saprast lielo un prātam neaptveramo krievu literatūras pasauli.

  • 2015. gada 3. martā, plkst. 10:03

   Jolanta Pētersone: Kas lācītim vēderā?

   Man ļoti pietrūkst lasīšanas. Kad var ieliet tēju lielajā krūzē, ielīst grāmatā un pavadīt tur vairākas netraucētas stundas no vietas. Ar bērniem tā nevar.  Kultūras Ministrija
  vkkf