Haralds Matulis

Haralds Matulis studējis filozofiju un  sociālo antropoloģiju Latvijas Universitātē, kino Dānijā un kompozīciju mūzikā. Tulkojis, rakstījis un kritizējis dažādus daiļliteratūras tekstus. Interesējas par spēļu teoriju, vizuālo komunikāciju un radošumu. Brīvi runā 3 valodās.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Ja gribat, lai jūsu bērns izaug gudrs, stāstiet viņam pasakas. Ja gribat, lai jūsu bērns izaug vēl gudrāks, stāstiet viņam vairāk pasaku.

   Alberts Einšteins

  Iesakām

  • 2015. gada 15. aprīlī, plkst. 15:04

   Ieva Melgalve: Nelaidiet bērniņus pie manis (33)

   Galējā versijā skola kļūtu par vietu, kas neiemāca sevi izprast un attīstīt. Tā kļūtu par vietu, kas iemāca vienīgi melot un izlikties, lai netiktu atstumts un nosodīts, – pieeja, kas ir ne vien necilvēciska un psiholoģiski sagraujoša, bet arī pašos pamatos nekristīga.

  • 2016. gada 10. augustā, plkst. 23:49

   Iveta Ķelle: Latvijā mēs īsti neesam izdzīvojuši seksuālo revolūciju (4)

   Mēs uzrunājām nevalstisko organizāciju pārstāvjus, lai saprastu, kāpēc nepieciešams apvienoties biedrībās, asociācijās vai fondos un kā tas palīdz sasniegt sabiedrībai nozīmīgus un kopīgus mērķus.

  • 2015. gada 24. martā, plkst. 6:03

   Liene Linde: Lūzeri un supervaroņi (1)

   Modernais kino pieradis aplūkot šaurākas un saprotamākas tēmas bez tik pretencioza atvēziena, tādēļ skatītājs nereti Dolana filmas instinktīvi var izjust kā vecmodīgas vai pārāk pompozas.

  • 2014. gada 6. janvārī, plkst. 7:01

   Pauls Bankovskis: Par to, kas būs pēc tam (1)

   Viena gada beigas un jauna sākums parasti liek aizdomāties par to, kas bijis un kas mūs vēl tikai sagaida. Tas ir brīdis, kad tradicionāli sev un citiem tiek doti solījumi, izdomātas kaut kādas apņemšanās, nosprausti mērķi.

  • 2013. gada 17. aprīlī, plkst. 7:04

   Dmitrijs Vodeņņikovs: Rūnas (2)

   Toties es – neredzu nekādas vīzijas, man nav, ko jums stāstīt, viss, kas man ir, – raupjas un grīļīgas domas, un, kaut esmu tikai liecinieks, nevis patēvs tavs un ne māte, es ņemu tevi (piemēram, pēdējo) rokās un baroju tev lielās brūkleņogas.

  • 2015. gada 24. jūlijā, plkst. 6:07

   Linards Kalniņš: Kristofera un Lidijas kāzas (5)

   Kopenhāgenas lidostā ierados agri no rīta, koferī – uzvalks un labas paziņas Gabrielas uztamborētas hiperboliskās plaknes.

  • 2013. gada 20. septembrī, plkst. 7:09

   Lai gadījums kļūtu par notikumu (1)

   No šodienas Rīgas Mākslas telpā ir aplūkojama "ABLV Bank" laikmetīgās mākslas kolekcijas izstāde "…lai gadījums kļūtu par notikumu…". Iepazīstinot jūs ar izstādē redzamo, piedāvājam stāstus par dažiem no tajā iekļautajiem darbiem.

  • 2013. gada 13. maijā, plkst. 8:05

   Frederiks un Beatrise Butkeviči: Sapņi (1)

   Frederikam ir seši gadi. Viņš ir "Lego" fans. "Lego" kluči mājās ir visur - istabās uz grīdas un zem gultas, uz palodzēm, dažkārt arī vecāku apavos. Beatrisei ir astoņi gadi. Viņa ir pirmklasniece kādā Rīgas skolā. Sapņo par savu suni. Vai vismaz jūrascūciņu.  Kultūras Ministrija
  vkkf