Haralds Matulis

Haralds Matulis studējis filozofiju un  sociālo antropoloģiju Latvijas Universitātē, kino Dānijā un kompozīciju mūzikā. Tulkojis, rakstījis un kritizējis dažādus daiļliteratūras tekstus. Interesējas par spēļu teoriju, vizuālo komunikāciju un radošumu. Brīvi runā 3 valodās.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Karš nav nekāds piedzīvojums. Karš ir slimība. Kaut kas līdzīgs tīfam.

   Antuāns de Sent-Ekziperī

  Iesakām

  • 2015. gada 19. jūnijā, plkst. 10:06

   Ilmārs Šlāpins: Par atsevišķu Saeimas deputātu pretlikumīgo ieceri atcelt NEPLP

   Politiķi ir pēdējie, kas drīkstētu izteikties par to, kam vajadzētu skanēt vai būt redzamam elektroniskajos plašsaziņas līdzekļus, it īpaši – sabiedriskajā radio vai televīzijā.

  • 2014. gada 20. maijā, plkst. 12:05

   Mākslai vajag telpu: Laikmetīgā fotogrāfija (1)

   Saruna ar bijušo izsoļu nama "Christie's" viceprezidenti un fotonodaļas vadītāju Deboru Bellu par latviešu laikmetīgo fotogrāfiju.

  • 2012. gada 12. jūnijā, plkst. 8:04

   Andra Manfelde: Remarka remarka (9)

   Tikai pēdējā ainā ielenes man šķiet patiesi iederīgas. Skanot eleganti pieklusinātam "ēdelveisa" dziedājumam, maukas kā sfinksas, fatāla jūgenda un Klimta daiļavu sejām stingi veras "pūlī", t.i., mūsos – skatītājos.

  • 2012. gada 24. aprīlī, plkst. 9:04

   Haleds Halifa: Atklātā vēstule pasaules rakstniekiem un žurnālistiem (21)

   Pasaule ir apmierināta ar politiskajām un ekonomiskajām sankcijām, taču tās neaptur slepkavas un asinīs mirkstošos tankus.

  • 2013. gada 9. augustā, plkst. 7:08

   Luīze Lismane: Piano forte (7)

   Nekā sarežģīta tu tikai atceries katru reizi kā jāelpo kad līst kad par skumju kad gribas noindēties ziedu tvanā tu tikai atceries kā pareizi jāelpo katru reizi kad gribas viņu apskaut bet viņa ir pagriezusi muguru

  • 2016. gada 27. septembrī, plkst. 14:23

   Lakstīgalas vārdnīca: Maima Grīnberga

   Turpinām publicēt Starptautisko bērnu literatūras lasījumu "Lakstīgalas vārdnīca: kas ligzdo bērnu literatūrā?" videoierakstus un šonedēļ piedāvājam tulkotājas Maimas Grīnbergas lasīto igauņu rakstnieka Anti Sāra stāstu bērniem.

  • 2014. gada 30. jūlijā, plkst. 7:07

   Māra Pāvula: Mūžīgā cirka citādie laikmeti

   Pols Buisaks uzsver, ka cirka uzskatīšana par bērnu izrādi ir konceptuāla kļūda, jo bērni nesaprot un nevar novērtēt dažādu priekšnesumu sarežģītības pakāpi un estētisko vērtību.

  • 2013. gada 9. septembrī, plkst. 8:09

   Jēkabs Čodars : Viss sāksies no jauna

   Kad Jēkabs izaugs liels, viņš ļoti gribētu strādāt dzīvnieku patversmē, lai varētu rūpēties par suņiem un kaķiem, kurus cilvēki atstājuši uz ielas. Viņš īsti nezina, kāpēc cilvēki tā dara.  Kultūras Ministrija
  vkkf