Haralds Matulis

Haralds Matulis studējis filozofiju un  sociālo antropoloģiju Latvijas Universitātē, kino Dānijā un kompozīciju mūzikā. Tulkojis, rakstījis un kritizējis dažādus daiļliteratūras tekstus. Interesējas par spēļu teoriju, vizuālo komunikāciju un radošumu. Brīvi runā 3 valodās.

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Alkohols, iespējams, ir cilvēka lielākais ienaidnieks, taču Bībele mums māca mīlēt savus ienaidniekus.

   Frenks Sinatra

  Iesakām

  • 2016. gada 15. februārī, plkst. 7:31

   Katrīna Kaktiņa: Belēvičs un manas olšūnas (7)

   Kam ir izdevīga olšūnu donoru skaita samazināšana Latvijā, ierobežojot pieejamību neauglības ārstēšanai ar ārpusdzemdes apaugļošanas metodēm?

  • 2013. gada 10. septembrī, plkst. 7:09

   Dragana Tripkoviča: Dzejai piemīt valguma smarža (1)

   Šodienas kontekstā labs cilvēks nenozīmē to pašu, ko pirms dažiem gadsimtiem, vai otrādi. Ir pilnīgi vienalga, vai rakstnieks ir vai nav labs kā cilvēks, sevišķi jau, ja viņš ir labs rakstnieks.

  • 2014. gada 29. janvārī, plkst. 7:01

   Raitis Iļjenkovs: Par jauno Mingu (7)

   Ir skaidrs, ka bezbudžeta apstākļos ir ļoti grūti radīt kvalitatīvu kino, tomēr no tā neizriet tas, ka slikts kino ir jāvērtē pielaidīgāk, tikai tāpēc, ka filmas autors ir vēl jauns, filmai nav finansējuma un tā ir latviešu valodā.

  • 2015. gada 10. septembrī, plkst. 11:09

   Gunta Sloga: Prezidenta smaids (2)

   Pieņemu, ka visdrīzāk jauno Vējoņa un citu patriotismu apliecinošu plakātu nosūtīšana uz skolām būtu palikusi bez uzmanības, ja tos interneta klajumos nebūtu pamanījuši estēti un Kārļa Ulmaņa apkarotāji.

  • 2012. gada 8. martā, plkst. 8:51

   Iveta Ratinīka: Sieviešu dienas (29)

   Par mīlestību! Par referendumu! - Klaigā draugi kā putni tvītos. (par siltumu, par pieglaušanos tev kailām krūtīm – es atčukstu rītos)

  • 2013. gada 21. decembrī, plkst. 8:12

   Alba Dedeu: Ziemassvētki (2)

   Ienākusi vecmammas mājā, Marija uzreiz sāka lūkoties apkārt, meklēt dāvanas, jaunas rotaļlietas. Tētis bija teicis, ka viņi nevarēs palikt uz vakariņām, jo mājā neesot vietas abu vecmammas dēlu ģimenēm.

  • 2014. gada 24. aprīlī, plkst. 2:58

   Jana Kukaine: Ņemšanās ar biennālēm (3)

   Katrs kurators, rīkojot izstādi, piekrīt nepārkāpt attiecīgās valsts likumus, kas ir normāla prakse, taču Krievijas likumi ir tādi, ka nokļūt aiz restēm esot vieglāk par vieglu.

  • 2013. gada 5. septembrī, plkst. 8:09

   Evelīna Sproģe: Aizdomīgais klusums (1)

   Ikviens vecāks, vecvecāks un bērnu pieskatītājs pazīst aizdomīgo klusumu. Ja pēkšņi dzīvojamajā telpā ir kluss, ir jādodas skatīties, ko bērni dara.  Kultūras Ministrija
  vkkf