Ingmāra Balode

Autora raksti satori:
Saistīti raksti:
  Parakstīties uz Satori jaunumiem

  Dienas citāts

  • Melns kaķis, kas pārskrējis ceļu, nozīmē tikai vienu – šis dzīvnieks kaut kur steidzas.

   Gručo Markss

  Iesakām

  • 2014. gada 13. oktobrī, plkst. 1:10

   Pauls Bankovskis: Kā bliezt ar vecmodīgumu

   Nesen Hermanis pamanījās satracināt publiku, izteikdamies, ka "Latvijā 40 % cilvēku smadzenes atrodas pastāvīgā atpūtas režīmā". Nez kāds šis iedomātais cipars varētu būt citās zemēs?

  • 2014. gada 17. janvārī, plkst. 7:01

   Agita Cāne: Sākas "Lielā lasīšana"

   19. janvārī LTV1 sāk jaunu televīzijas šovu ar nosaukumu "Lielā lasīšana". Šī šova laikā līdz 16. novembrim publiskā balsojumā, strīdos un viedokļu apmaiņā tiks noskaidrota latviešu lasītāju mīļākā grāmata.

  • 2014. gada 25. septembrī, plkst. 7:09

   Tomass Pārups: Muižnieka tēlu sistēma

   Telpas ir baltas, sterilas, un fonā klusi skan patīkama mūzika. Pie sienām karājas lielformāta gleznojumi. Viss kopumā izskatās ļoti skaisti.

  • 2015. gada 3. decembrī, plkst. 5:22

   Māris Zanders: Vietējās raudzes kontrolfrīki (1)

   Politiķi var bezgalīgi vāvuļot par "kultūru" kā "nacionālās identitātes" stūrakmeni, tomēr, manuprāt, "kultūra" viņiem primāri ir PR vajadzībām izmantojami "pasākumi".

  • 2015. gada 17. jūlijā, plkst. 6:07

   Tomass Sāri: Rītiem ir dzērveņu garša (2)

   dzejas rakstīšana jau no paša sākuma ir ļoti laikietilpīga un delikāta nodarbe ir jāzina kuras idejas PALIELINĀT lai neradītu iespaidu par GARA NABADZĪBU

  • 2016. gada 5. oktobrī, plkst. 12:58

   Lakstīgalas vārdnīca: Ieva Viese-Vigula

   Turpinām publicēt Starptautisko bērnu literatūras lasījumu "Lakstīgalas vārdnīca: kas ligzdo bērnu literatūrā?" videoierakstus un šonedēļ piedāvājam Ievas Vieses-Vigulas stāstu "Kate un mežakuilis".

  • 2013. gada 14. augustā, plkst. 9:08

   Zanda Jankovska: Videodzeja + kustīgie attēli = "Ūdensgabali" 2013

   Šogad aprit jau trīspadsmit gadi kopš brīža, kad sāka augļoties Jura Boiko, Līgas Miezītes un Dzintara Zilgalvja ideja par Starptautisko video un laikmetīgās mākslas festivālu "Ūdensgabali".

  • 2013. gada 13. maijā, plkst. 8:05

   Frederiks un Beatrise Butkeviči: Sapņi (1)

   Frederikam ir seši gadi. Viņš ir "Lego" fans. "Lego" kluči mājās ir visur - istabās uz grīdas un zem gultas, uz palodzēm, dažkārt arī vecāku apavos. Beatrisei ir astoņi gadi. Viņa ir pirmklasniece kādā Rīgas skolā. Sapņo par savu suni. Vai vismaz jūrascūciņu.  Kultūras Ministrija
  vkkf