dzimmijs13
pirms 3 dienām
Atzīstos godīgi - atšķirībā no vecākiem arī neesmu īpašs "Dziesmu svētku fans" (lai ar uzreiz - ne tuvu neesmu pretinieks vai noliedzējs... vienkārši cienījamās autores bērnības "muzikālās atmiņas" ļoti labi pazīstamas :)), bet vispār lielākos pasākumos, koncertos kā tādos - varbūt esmu neizprotošs vecs nāpslis, bet nesaprotu - kāpēc tās dažas stundas nevar iztikt bez ēšanas? Labi, neko nesaku par festivāliem kur cilvēki pavada vairākas dienas, bet ja koncerts, piemēram, vien pāris stundas - tad kāpēc nepieciešams apvienot ar pārtikas uzņemšanu? Un visām šašliku ceptuvēm, ar attiecīgajiem aromātiem... Šašliks garšo, bet ne jau nu koncertos.

Just Me
pirms 3 dienām
Ja varam nobiedēt "šmausmeņu" režisoru, tad jau esam tīri braši.

ta-ta-touchmelikeyoudo
pirms 3 dienām
Tev sāpēja, ka Twitterī izskanēja ksenofobiski apvainojumi? Neticu.
Vilinis?
Nevarētu izdomāt labāku veidu, kā naidpilnu reakcija saņemt, es bez maz būtu gatavs teikt “radīt naidpilnu reakciju”! 
Tas nav skaisti vai labi, ka jūtīgi cilvēki paliek dusmīgi un kļūst par karojošajiem patriotiem, bet katrā sabiedrībā ir satraukti un jauni prāti, kas pieķersies visvienkāršākajām no savām pamatpazīmēm, lai uz tās būvētu visu savu identitāti. 

Vai tiešam ir laiks mensplainot? 
Baltie mūziķi izvairās lietot šādus un tādus tekstus, ko melnādainie amerikāņi mūziķi izmanto brīvi - šis un tas ir svēts? 
“..ka šī maigā pārākuma apziņa par to, kāda tauta esam un kāda neesam apvienojumā ar mazas nācijas trauslo ego..” nu tas, kā kuram.
Bet tad vajag ar Krieviem runāt krieviski vai nē?
Foršs teksts though. Šī konfliktējošā sajūta rada patīkamu spriedzi, kas, es ceru, man nāk par labu. 

Liva
pirms 4 dienām
Kamēr Tu pārraksti realitāti, apgalvojot kā pašsaprotamu faktu, ka latvieši vienkārši ir rasistiski, ksenofobiski un neiecietīgi pret kritiku, tikmēr dažādos pasaules nostūros ar apbrīnojamu, sistemātisku regulāritāti parādās "gluži nejaušas" ziņas par nacisma atdzimšanu Latvijā; plašu, valsts atbalstītu rasismu un minoritāšu apspiešanu, arestēšanu un pārvietošanu uz geto; aizliegumiem runāt svešvalodā Latvijas teritorijā un tā tālāk. Skarbi un traģiski lasīt, ka tagad šim stāstam noticējuši latvieši paši un mēģina arī pārliecināt viens otru. Es gan atsakos ticēt, ka tēzes par vadoņa kultu un salīdzinājumi ar nacistisko režīmu ir gluži nejauša nabaga mākslinieka radošā krīze, bet gan daļa no pavisam reāla informatīvā kara - pārāk nopietna drauda, lai nospiestu ignore pogu. Un ar dziesmām vai dejām te nav pilnīgi nekāda sakara.

ta-ta-touchmelikeyoudo
pirms 3 dienām
Es domāju, ka tomēr tā ir nejauša nabaga mākslinieka krīze. Bez uzmanības māksliniekam grūti. 

pirms 3 dienām
Dziesmusvētkos mūsu ienaidnieki varēja savākt ne mazumu vizuālo materiālu nacisma atdzimšanas pierādīšanai. Kultūras ministre ar ugunskrustu uz villaines, gājiens ar jumīšiem - nacionālās apvienības - galēji labējo simboliku. Vai pie vainas naivums vai tā ir apzināta rīcība? Virzienam tiešām nav nozīmes. Skumji, ka mēs kļūstam par noderīgiem idiotiem.

Edgars Jēkabsons
pirms 4 dienām
Tas ir, Aikam kāds deva uzdevumu, lai izplata šādas tēzes? Atsakos ticēt.

black_data
pirms 3 dienām
Es domāju, ka Aiks pats sev raksta arī naidpilnos komentārus Kremļa uzdevumā.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies