Publicitātes attēls
 
Ziņu arhīvs
14.02.2017

Valmieras teātrī pirmizrādi piedzīvos izrāde "Staburaga bērni"

Komentē
0

No 24. februāra Valmieras teātra LMT Mansardā būs skatāma Jāņa Znotiņa izrāde bērniem un viņu vecākiem "Staburaga bērni", kurā skatītāji aicināti kopā ar Janci un Marču doties piedzīvojumos pa Staburaga apkārtni un uzzināt dažādus noslēpumus.

Zēnu lomās būs Aigars Apinis un Jānis Znotiņš, kurš ir arī šī iestudējuma režisors.

"Aizbraucot uz Staburagu, sapratu, ka negribu runāt par pagātni kā skumjām, bet ļaut mums apzināties, ka ir bijis kaut kas tik dižens un skaists. Kad pajautāju savai meitai un citiem bērniem, kas ir Staburags, viņi nezināja, bet jautāja, vai tas ir cilvēks. Patiesībā viņiem ir taisnība – tas ir arī cilvēks, jo rakstnieks Valdis Staburaga pamatīgumu un cēlumu ielicis Janča un Marča brīnišķīgajā draudzībā. Zēnu stāsts man ir vissvarīgākais," par iestudējumu stāsta režisors un aktieris Jānis Znotiņš, kurš pirms tam iestudējis izrādi "Kaka un pavasaris", kas ieguvusi "Spēlmaņu nakts" balvu kategorijā "Labākā bērnu izrāde".

"Ar šo izrādi man ir svarīgi ne tikai no jauna kopā ar bērniem uzzināt par Staburagu, bet rosināt viņus lasīt pēc pašu, nevis vecāku vai skolotāju iniciatīvas. Izrāde ir lielisks veids, kā to darīt. Teātris nav tikai "sēdi un skaties" māksla, tā ir arī līdzdarbošanās."

Izrāde "Staburaga bērni" arī 25., 28. februārī, 1., 2. un 28. martā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0