Ar bērniem
06.12.2017

Turpinās literārais konkurss bērniem un jauniešiem "Doma izgaismo vārdu"

Komentē
0

Valkas novada literārā apvienība sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu un Valkas novada domi ceturto gadu rīkoliterāro konkursu "Doma izgaismo vārdu" bērniem un jauniešiem.

Konkursa mērķis ir radīt bērniem un jauniešiem dziļāku interesi par Latvijas literātiem un literatūru, atklāt jaunus talantus, veicināt radošās domas attīstību, kā arī rosināt vēlēšanos un dot iespēju izpausties literārajās aktivitātēs.

Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no visas Latvijas vecumā no 10 līdz 18 gadiem.  Darbi jāiesūta līdz 8. decembrim.

Konkursam katram autoram jāiesūta dzejas kopa (vismaz 10 dzejoļi), vai prozas darbs no 2 A4 lapām jaunākajā grupā, līdz 10 lapām vecākajā grupā, nosūtīt elektroniskā formātā uz e-pastu literara.apvieniba@valka.lv, norādot iesūtītāja vārdu, uzvārdu, personas koda pirmo daļu, adresi, telefona numuru, e-pastu.

Dalībniekus vērtēs divās vecuma grupās: no 10 līdz 14 un no 15 līdz 18 gadiem. Konkursa darbi tiek vērtēti aizklāti, neatklājot vērtētājiem autoru vārdus. Darbus vērtē žūrija piecu cilvēku sastāvā. Darbu izvērtēšana un rezultātu paziņošana notiks līdz 22. decembrim.

Konkursa balvu fonds – trīs godalgas katrā vecumā grupā un galvenā balva – 100 eiro – vienam no sešiem nominētajiem autoriem. Apbalvošanas pasākums notiks 2018. gada 6. janvārī, Valkas pilsētas kultūras namā.

Konkursa nolikums pieejams šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0