Attēlā - ieraksta process Jāņa Joņeva darbistabā
 
Aktualitātes
02.11.2017

Tiks izsolīts unikāls Jāņa Joņeva audioieraksts kasetē

Komentē
0

Satori ziedojumu vākšanas kampaņas atbalstam tiek rīkota dārglietu izsole, kas notiks Kaņepes kultūras centrā 7. novembrī. Tajā būs iespējams iegūt savā īpašumā unikālu kasešu magnetofonu un audiokaseti ar Jānis Joņevs ierunātiem tekstiem, kas redakcionālas iejaukšanās rezultātā neiekļuva romāna "Jelgava 94" drukātajā versijā. Otrā kasetes pusē autors lasa sava romāna fragmentus horvātu valodā, ko tulkojusi Santa Domijana Zviedre.

90. gadu kasešu magnetofons Panasonic ar XBS sistēmu nāk no Olaines. Audiokasete pirkta Rīgas Centrāltirgus kioskā un sākotnēji saturēja Aleksandra Rozenbauma albumu "Vientulības filozofija".

7. novembrī, plkst. 19:30 Kaņepes Kultūras centrā notiks "Satori dārglietu izsole", kurā būs iespējams iegātāties arī dzejnieces Ingas Gailes 2010. gada dienasgrāmatu, kurā lasāms arī dzejolis "Migla", dzejnieka un aktiera Toma Treiberga zīmētu portretu, dzejnieka un aldara Krišjāņa Zeļģa īpaši gatavoto alu un "Satori" aptaujas par Gada ietekmīgāko domātāju divkārtējā 1. vietas ieguvēja režisora Alvja Hermaņa fotoportretu augstvērtīgā ierāmējumā.

Pasākumā uzstāsies talantīgais mūziķis Jānis Ozoliņš ar Filipa Glāsa etīdēm klavierēm. Pasākumu vadīs apburošais Edgars Raginskis. Izsolē aicināts piedalīties ikviens Satori lasītājs un atbalstītājs!

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0