Karīna Gomeša
 
Aktualitātes
01.11.2017

Šonedēļ sāksies pasaules mūzikas festivāls "Porta"

Komentē
0

Ar uzbeku perkusionista Abosa Kosimova meistarklasi, Udmurtijas dziedātājas Marijas Korepanovas un Igaunijas kazaku folkroka grupas "Svjata Vatra" koncertu piektdien, 3. novembrī, Karla fon Stricka villā tiks atklāts 17. pasaules mūzikas festivāls "Porta".

Festivālu veidos pieci koncerti divu nedēļu garumā. Šīs nedēļas nogales vērienīgākais vakars izskanēs sestdien, 4. novembrī, mūzikas namā "Daile", kur uzstāsies jau minētais Kosimovs kopā ar latviešu akadēmiski eksperimentālās mūzikas apvienību "Xylem Trio", kā arī dziedātāja Karina Gomeša no Gvinejas Bisavas. Svētdien, 5. novembrī, Gomeša sniegs otru koncertu Saldus mūzikas un mākslas skolā.

Kosimova meistarklases dalībniekiem pieejamas atlaides uz festivāla atklāšanas koncertu. Informācija par dalību meistarklasē pieejama internetā.

Festivāla otrās nedēļas piektdienā, 10. novembrī, Stricka villā uzstāsies Burjatijas rīkļu dziedātāju apvienība "Shono" kopā ar japāņu stīgu instrumentu meistaru Oki, savukārt sestdien, 11. novembrī, Vidzemes koncertzālē "Cēsis" viesosies ekstravagantā ukraiņu elektrofolka grupa "Onuka", kā arī jau minētie "Shono".

Biļetes uz visiem festivāla koncertiem pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā. Vairāk informācijas festivāla mājaslapā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0