Publicitātes foto
 
Aktualitātes
17.04.2015

Rīgā uzstāsies performanču festivāla "Diverse Universe" starptautiskā komanda

Komentē
0

Rīgā viesosies performanču festivāla "Diverse Universe" starptautiskā komanda, aicinot pilsētas iedzīvotājus un viesus apmeklēt performanču šovu, kas notiks sestdien, 18. aprīlī, plkst. 20:00 bārā "Chomsky", kā arī lekciju-sarunu, kas Latvijas Mākslinieku savienības ēkā norisināsies pirmdien, 20. aprīlī, plkst. 17:00.

Festivāla "Diverse Universe" mākslinieku grupas kodolu veido Igaunijā izveidota leģendāra apvienība "Non Grata", tās pašreizējais līderis Als Paldroks (Igaunija) pulcē māksliniekus no visas pasaules (Igaunijas, ASV, Meksikas, Francijas, Ķīnas un Indonēzijas) veidot daudzveidīgu performanču programmu. Festivāla Eiropas tūre 15. aprīlī tika atklāta Igaunijā, Tallinā, šajā nedēļas nogalē festivāls viesojas Rīgā, pēc tam turpināsies Lietuvā, Bulgārijā, Grieķijā, Vācijā, Francijā, Spānijā un Somijā.

"Non Grata", kopš dibināšanas laika 2005. gadā, nav zaudējuši eksperimentālo brīvību un veiksmīgi turpina realizēt bezkompromisu radošumu laikmetīgajā mākslā. Performances pauž gan sociāli, gan vispārcilvēcīgi atklātas tēmas. Pasaules slavu ieguvusi nereti skandalozā mākslas forma nepārstāv mākslas meinstrīmu, bet runā brīvā un simboliskā valodā, kas paģērē iedziļināties, bet nepārsātināties. Līdzi domājoša atbrīvošanās būs skatītāja labākais instruments apmeklējot festivāla pasākumus, uzskata organizatori.

Pasākumi norisināsies angļu valodā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0