Marta Kontina
pirms 1 gada
Paldies par viedokli. Atspēkojot dažus no izteiktajiem apgalvojumiem- projektam tika izveidota FB lapa (www.facebook.com/mindpower2015), kurā līdz šim arī publicēti lielākā daļa no video. Tāpat video publicējis Latvijas Institūts, prezidentūra savā mājaslapā, kā arī tie tika demonstrēti daudzos ar prezidentūru saistītos pasākumus visā ES. Apkopojot tikai šobrīd pieejamos Facebook un Youtube skatījumu datus, piemēram, minētais ievadklips skatīts 28591 reizes. Personības klipus ir publicējušas arī savos sociālajos tīklos un mājaslapās un tieši caur viņu sekotāju loku tad arī visefektīvāk tika sasniegta ārvalstu mērķauditorija. Tāpat gribētu pieminēt, ka personības tika izvēlētas ļoti mērķtiecīgi-projekta sākumposmā tika atlasīti darbu fragmenti un, vadoties pēc tiem, tika nolemts, piemēram, kādas jomas pārstāvi meklēsim. Ja tas nebūtu noticis, tad projektā visticamāk piedalītos 28 aktieri:).

Kristiāna Kampare
pirms 1 gada
Cilvēciskošana ir nepieciešama, lai vidējie latvieši, kas tālāk neko daudz par zelta zirgu un visu Raiņa izmantoto simbolu komplektu, izprastu personības otrā pusē daiļdarbu rindām. Dižgari, dižgari, bet kas tad tur vēl ir bez tiem dižgariem?

Daina Stokmane
pirms 1 gada
Jā, BŪTISKI, vai Aspazija un Rainis (un ne tikai!!!) vajadzīgi mums pašiem!!!

dzimmijs13
pirms 1 gada
Nu labi, labi, bet "kā tad vajag"? Un domāju, ka ja jau šāds uzstādījums kā "aizvest viņu idejas uz Eiropu", tad vienalga nekas jēdzīgs nesanāks. Vienkārši "tiem tur Eiropā" (interesanti, kur tad mēs esam?) tuvākos simt gadus nedz Rainis, nedz Aspazija nav un nebūs vajadzīgi.
Būtiski ir - vai dzejnieki vajadzīgi mums.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies