Aktualitātes
08.12.2017

Publiskots jauns filmas "Kriminālās ekselences fonds" treileris

Komentē
0

Topošās latviešu kriminālkomēdijas "Kriminālās ekselences fonds" veidotāji publicē izvērstu filmas treileri, kā arī paziņo jaunu iznākšanas datumu - filma pie skatītājiem nonāks 2018. gada februārī.

Filmas anotācija vēsta: "Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem, un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta Kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā!"

 

Filmu veido režisors un scenārija autors Oskars Rupenheits, kuram šī ir pirmā pilnmetrāžas filma, bet viņam un viņa komandai ir bagāta pieredze īsfilmu un reklāmu veidošanā, savukārt galvenajās lomās filmā būs uz lielajiem ekrāniem neredzēti aktieri.

Filma ir tapusi par filmas autoru, privātu atbalstītāju un labvēļu kopīgi sarūpētajiem līdzekļiem. Daļu no "Kriminālās ekselences fonda" budžeta savāca paši skatītāji - 2015. gadā filma kļuva par veiksmīgāko atbalstīto projektu vietējā kolektīvā ieguldījuma platformā "ProjektuBanka.lv", piesaistot vairāk nekā 10 000 eiro.

Filmas tapšanas process tuvojas noslēgumam, un skatītāji to varēs redzēt Latvijas kinoteātros 2018. gada februārī.

"Kriminālās ekselences fonda" tapšanas gaitām var sekot filmas sociālo tīklu vietnēs feisbukā, tviterī un instagramā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0