Ziņu arhīvs
26.04.2012

Prāta Vētrai jauns albums “Vēl Viena Klusā Daba”

Komentē
0

7. majā iznāk jaunais Prāta Vētras albums “Vēl Viena Klusā Daba”, kas  ierakstīts no 2011. gada septembra līdz šī gada aprīlim “Diarama Studio" Hadsonā, NY, Amerikā; "Courtyard Studio" Oksfordā, Lielbritānijā, “Ol' Ingrids place" un "Ziņģu Namā" Rīgā. Albuma dziesmu producēšanā piedalījās Deīvids Fīlds, “Prāta Vētra” un Ingars Viļums, kā arī līdzproducenti Īans Devenports un Stīvs Djurands. Albuma dizainu veidoja Līga Kitchen.

Grupa dziesmu “Lantern” raksturo kā kaleidoskopisku skatījumu uz sevi caur producenta Deivida Fīlda binokli: “Radošās nometnes laikā Hadsonā Deividam radās ideja par to, ka katram no mums jāpaņem balta papīra lapa un jāuzraksta savas sajūtas par grupu - tās vēsturi, nākotni, kā mēs katrs to redzam. Kādu citu pēcpusdienu mēs pavadījām lasot viņam savas pārdomas, no kurām Deivids atzīmēja tās, kuras likās īpašas un interesantas. Un no šādām īpašām detaļām radās dziesmas teksts.”

Muzikāli dziesma ir bāzēta uz Māra Mihelsona demo ierakstu. Savukārt ’’Lantern’’ videoklipa veidotājs ir Kaspars Roga, kurš dziesmas ideju vizualizējis ar kadriem no grupas un viņu draugu dzīves: ’’Labu dziesmu neviens klips nespēj samaitāt - man atlika vien paspilgtināt tajā jūtamās vasaras noskaņas. Šeit jāsaka paldies visiem mūsu draugiem, kuri padalījās ar saviem vasaras video! Klipā izmantots arī videomateriāls no studijām, kurās tika ierakstīts albums, un tas ļauj arī jums ar vienu aci ieskatīties kadā patiešām radoši jautrā atmosfērā tapa jaunās dziesmas.’’

Kaut arī pirmais singls ir angļu valodā, albums “Vēl Viena Klusā Daba” lielākoties būs latviski.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0