dzimmijs13
pirms 10 mēnešiem
Tātad, visi paredzējumi, prognozes, nākotnes moduļi, u.t.t. principā ir modulētāja personīgo priekšstatu atspoguļojums. Kas sabrūk, kad cilvēki sāk rīkoties "emocionāli".

dzimmijs13
pirms 10 mēnešiem
akmens - Pieļauju, ka Jums varbūt arī tā ir. Savukārt gan vienmēr rīkojos loģiski, pārdomāti, rūpīgi izsvērti!

akmens
pirms 10 mēnešiem
Māri! Vai tu domā, ka par Platona "Ēnu teātri" daudzi zina? Starp citu, es rakstīju vienu eseju par ALU, tajā esejā es uzrakstīju, ka krusts ar šķērskoku paralēlu alas sienai, atmet krusta ēnu. Bet ja šķērskoks perpendikulārs alas sienai, tad krust atmet bomja ēnu. Tas Kristīgai Baznīcai sagādā daudz raižu un problēmu.
Bet savtīgos nolūkos iedziļinās arī sporta pasaulē. Ir tipi, kas zinā visu par sportistiem un so weiter. Man filosofija ir mīļākā nodarbošanās. Jau Platons ievēroja, ka mīlestība un filosofija ir saistītas. Es teiktu, ka tās ir vienas medaļas divas puses. Jo ne seks ne filosofija neapnīkst. Es ievēroju, ka vai seks, vai filosofifa, bet kopā nekad.

akmens
pirms 10 mēnešiem
Atbilde uz tavu jautājumu - emocijas ir PRIMĀRAS, domas ir SEKUNDARAS. Vienkārši sakot: domas pakļautas emocijām. Kad cilvēkam dusmas (afekts) viņš var izdarīt noziegumu, par ko pēc tam rūgti nožēlos.

akmens
pirms 10 mēnešiem
Un kad nav laika rūpīgi izsvērt savu rīcību, piemēram, ekstremālā situācijā?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies