Shipsea
 
Aktualitātes
14.08.2017

"Piena svētki" izziņo pilno programmu

Komentē
0

Šīgada pilsētas festivāla "Piena svētki" programmā iekļautas gan Latvijā un ārpus tās pazīstamu mūziķu uzstāšanās, gan teātra un laikmetīgā cirka izrādes.

Šogad festivāls notiks Rīgas svētku ietvaros 19. un 20. augustā kafejnīcas "Piens" apkārtnē esošajā labiekārtotajā teritorijā. Sestdienas vakara galvenais notikums būs Iļjas Lagutenko un viņa kolēģu – grupas "Mumiy Troll" dalībnieku – audiovizuālā performance "Kosmiskais reiss" ("Космический рейс"), taču svētdien – Shipsea un domubiedru grupas "Nepāriet" sagatavotā Imanta Kalniņu dziesmu programma "ImKa. Shipsea. Nepāriet", kurā latviešu dzīvās klasikas skaņdarbi ieguvuši jaunu interpretāciju. Abi minētie priekšnesumi veidoti īpaši "Piena svētku" festivālam.

Muzikālo programmu bagātinās arī latviešu grupas "Pērkons", "Ezeri", "Polifauna", "100 baltas dvēseles", "Jāņa Ruņģa klātbūtne", "Pacific K", reperis Ansis, dziesminieki Lukass Edgars un Martin Confused, kā arī Jānis Ozoliņš ar Filipa Glāsa etīžu repertuāru.

Līdzās mūzikai programmā iekļautas arī četras teātra izrādes, kuras būs iespējams vērot K. K. fon Stricka villas telpās – "Dirty Deal Teatro" "Zvērīgā mīla", leļļu izrāde "Bruņinieks, kuram sāpēja zobi", oriģināli galerijā "Istaba" tapušais uzvedums bērniem un viņu vecākiem "Kaka un pavasaris" pēc Andrusa Kivirehka grāmatas motīviem, kā arī Valmieras vasaras teātra festivālā pirmizrādītā režisora Kārļa Krūmiņa izrāde "Nāc laukā".

Tāpat svētku teritorijā apmeklētājus smīdinās laikmetīgā cirka trupas "Cin Cin Cirks" un "Galapiat", bet vecākiem piedāvāta opcija bērnus pieteikt speciālajai "Piena svētku" cirka skolai, kas notiks "One One" telpās. Teritoriju caurvīs arī dažnedažādas atrakcijas un darbnīcas.

Ieeja "Piena svētkos" šogad ir bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0