jurniece
pirms 3 nedēļām
Atvainojos. Saprotu, ka daudz ko esmu palaidusi garām, bet varbūt kāds varētu atgādināt vai dot norādi, kur noskaidrot, kāpēc vispār ir vajadzīgi feministiski mediji. Ja runa ir par vienlīdzību, tad kāpēc atkal tiek nošķirtas grupas pēc feminisma atbalstīšanas vai neatbalstīšanas principa. Vai tas nav kritiens otrā grāvī?

Edvards Kuks
pirms 3 nedēļām
Es domāju, ka feministisks medijs var būt vērtīga daļa no plašākas mediju vides. Ja pieņemam, ka feministiskas idejas vārda plašākā nozīmē ir labas vai vismaz nekaitīgas, tad šāds medijs ne tikai dod iespēju paust un atbalstīt šādas idejas, bet arī normalizē to parādīšanos citos medijos. Es piekristu, ka nav nepieciešams / vēlams, lai visi mediji būtu feministiski mediji, vismaz ne tā, kā aprakstīts šajā rakstā, bet feministiska perspektīva ir daļa no veselīgas, plurālistiskas mediju vides. Arī raksts, manuprāt, neaicina uz nefeministisku mediju boikotu (nošķiršanu pēc feminisma atbalstīšanas principa), tikai atgādina par redakcijas spēku un iespēju veidot arī šādus medijus.

jurniece
pirms 3 nedēļām
To visu es sapratu. Man nav skaidrs, kāpēc principā vajadzīga šāda mediju un sabiedrības dalīšana-feministisks, nefeministisks? Kāpēc feministiem vajadzīgi atsevišķi mediji? Ja virsmērķis ir vienlīdzība, tad tieksme pēc īpašiem medijiem atsevišķām sab.grupām pēc sociālpolitiskajiem uzskatiem, manuprāt, ir ceļš pilnīgi pretējā virzienā.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies