Publicitātes foto
 
Aktualitātes
13.09.2017

Jauno sezonu uzsāk neveiksmju stāstu pasākums "FuckUp Nights Riga"

Komentē
0

Nākampiektdien, 22. septembrī, Kaņepes Kultūras centrā jauno sezonu uzsāks pasākumu cikls "FuckUp Nights Riga", kurā dažādu nozaru profesionāļi dalīsies ar saviem neveiksmju stāstiem.

Līdz šim Rīgā ir norisinājušies divi "FuckUp Nights Riga" pasākumi, pulcējot negaidīti lielu apmeklētāju skaitu.

Arī šajā sezonā FUN Riga formāts paliek nemainīgs – katrā pasākumā piedalās četri runātāji, kuri septiņu minūšu garās prezentācijās dalās ar auditoriju savās neražās un ķibelēs profesionālajā dzīvē – sākot no nelieliem "fakapiem", kas nav būtiski ietekmējuši darba dzīvi, līdz pat gana nopietnām neražām, kuras novedušas pie finansiāliem vai emocionāliem zaudējumiem. "FuckUp Nights" vieno iespēja dalīties pieredzē, mācīties no citu kļūdām, neformālā gaisotnē iztaujāt neražu stāstītājus un labi pavadīt laiku.

22. septembra neražu nakts pasākumā ar pieredzes stāstiem dalīsies kino režisors, festivāla "Ezera Skaņas" rīkotājs Reinis Spaile, "Draugiem Group" runasvīrs Jānis Palkavnieks, eļļu un etiķu veikala "VomFass" īpašnieks, kurš plāno nodzīvot līdz 120 gadiem – Kaspars Vendelis un profesionālo pilotu apmācīšanas centra dibinātāja, pirmā sieviete Baltijā, kura uzkāpusi Everstā – Olga Kotova.

"FuckUp Nights" ir globāla kustība, kas ir radusies 2012. gadā Meksikā, kad grupa draugu neformālā gaisotnē dalījās ar neveiksmēm par savu profesionālo darbību. Pašlaik "FuckUp Nights" pasākumi tiek rīkoti jau 204 pilsētās vairāk nekā 40 valstīs, kur sabiedrībā zināmi un mazāk zināmi cilvēki nebaidās atklāt savas karjeras neveiksmes.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0