Ziņu arhīvs
18.07.2012

Jāņa Baltvilka bērnu literatūras lasījumi

Komentē
0

Pieminot latviešu bērnu literatūras klasiķa dzejnieka Jāņa Baltvilka 68. dzimšanas dienu, 24. jūlijā Rīgā notiks starptautiskie bērnu literatūras lasījumi un Jāņa Baltvilka balvas pasniegšanas ceremonija.

Jāņa Baltvilka balvas starptautiskie laureāti šogad ir poļu rakstnieks Mikolajs Ložiņskis un tulkotāja Ingmāra Balode (par literāro pasaku krājumu "Būtnes bēg"), savukārt balvas laureāti latviešu rakstniecībā un mākslā tiks nosaukti Jāņa Baltvilka balvas pasniegšanas ceremonijā.

24. jūlijā plkst. 11:00 Jaunā Rīgas teātra Mazajā zālē norisināsies starptautiskie bērnu literatūras lasījumi "Ceļojošais zirneklis". Jaunākos darbus bērniem lasīs latviešu rakstnieki un tulkotāji. Pasākumā piedalīsies arī Starptautiskās Jāņa Baltvilka balvas 2012. gada laureāti – rakstnieks Mikolajs Ložiņskis (Polija) un tulkotāja Ingmāra Balode.

Plkst. 15:00 Pirmajos Meža kapos tiks noturēts Jāņa Baltvilka piemiņas brīdis.

Jāņa Baltvilka balvas bērnu literatūrā un grāmatu mākslā pasniegšana notiek kopš 2004. gada, kopš 2008. gada balvu piešķir arī vienam Baltijas jūras reģiona rakstniekam un viņa darba tulkotājam. Apbalvojuma uzdevums ir fokusēt sabiedrības uzmanību uz pozitīvu mērķi – bērnu, kas lasa interesantu un skaistu grāmatu latviešu valodā.

 

Vēlies atbalstīt interneta žurnāla Satori.lv darbību? Ziedo skaistākai nākotnei! Un sirdij silti!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0