Aktualitātes
09.01.2018

Grupa "Jazzatomy" laiž klajā debijas albumu "Colors Of Summer"

Komentē
0

18. janvārī Zirgu ielas koncertzāles telpās Kaļķu ielā 11a notiks džeza grupas "Jazzatomy" debijas CD "Colors Of Summer" prezentācija.

Kolektīvu "Jazzatomy" izveidoja divi atpazīstami džeza mūziķi — pianists Artjoms Sarvi un dziedātāja Evilena Protektore. Kolektīvā piedalās neierasts mūziķu sastāvs: tradicionāls džeza ansamblis, kas sastāv no bungām, kontrabasa, klavierēm, pūšamo instrumentu sekcijas un vokāla, integrējot tajā klasisko stīgu kvartetu, turntable mākslinieku (elektronika), Čīles tautas instrumentus, Hip Hop kultūras elementus, apvienojot četras dažādas muzikālas kultūras, un tas viss arī tika iemūžināts albumā.

2018. gada janvārī ar Valsts Kultūrkapitāla atbalstu grupa prezentēs savu pirmo CD — "Colors Of Summer", kura repertuārs ir daudzpusīgs ne tikai instrumentācijas, bet arī noskaņas ziņā. Skaņdarbus ierakstīja Ivars Ozols "Sound Division" ierakstu studijā, ar tiem ir strādājis skaņu režisors no Francijas — Luc de La Selle, bet finālo skaņas apstrādi ir veicis Vladimirs Tuzovs. Albuma dizainu ir veidojis Vadims Kožins, izmantojot mākslinieces Alisas Adamsones abstraktus zīmējumus, ko viņa uzgleznoja speciāli šim projektam, smeļoties iedvesmu grupas daiļradē.

"Šis albums kļuva par vienu lielu piedzīvojumu un eksperimentu ne tikai mums, komponistiem un izpildītājiem, bet arī tiem cilvēkiem, kuri strādāja pie tā, lai mūsu mūzika nonāktu līdz klausītājam. Viens no šiem piedzīvojumiem ir sadarbība ar Luku, kurš veica skaņas apstrādi, ceļojot pa Eiropu savas programmas "Euro'PA" ietvaros. Tāpēc viss process nedaudz ieilga, jo dažreiz viņš ir bijis vietās gandrīz bez interneta pārklājuma un iespējas pārsūtīt materiālu, lai mēs varētu to noklausīties. Par eksperimentu kļuva arī sadarbība ar jaunu Latvijas mākslinieci Alisu Adamsoni, kura zīmēja gleznas, klausoties mūsu mūziku," stāsta Evilena.

Koncerta dalībnieki: Evilena Protektore – vokāls, Artjoms Sarvi – klavieres, Krišjānis Bremšs – sitaminstrumenti, Jānis Rubiks – kontrabass, Toms Rudzinskis – saksofons, Kristaps Lubovs – saksofons, basa klarnete, Valters Šmits – saksofons, Ivars Brīnums – vijole, Darja Kuzma (bij. Skriļa) – vijole, Diāna Anna Zaharova – alts, Justīne Baulina – čells, PM2THEAM - turntable mākslinieks Dmitrijs Šaligins, Migels Andress Ernandezs Giraldi – perkusijas.

Pasākuma sākums – plkst. 19.00. Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0