Aktualitātes
03.10.2017

Drīzumā gaidāma Ingas Gailes izrāde bērniem "Vai otrā grupa mani dzird?"

Komentē
0

22. oktobrī plkst. 12.00 "Dirty Deal Teatro" (DDT) pirmizrādi piedzīvos Ingas Gailes sa-dzīvošanas spēle bērniem "Vai otrā grupa mani dzird?"

Izrāde "Vai otrā grupa mani dzird?" ir stāsts caur dzejoļiem par to, kā bērniem izdzīvot, sadzīvot un būt laimīgiem pasaulē, kuras kārtību un noteikumus viņi nav izdomājuši. Ar dzejas palīdzību viena stāsta ietvaros trīs aktieri izspēlēs situācijas, kurās bērni iepazīst viens otru un apkārtējos, cenšoties saprast un pieņemt svešādo un šķietami nevēlamo.

Iestudējums radoši iedzīvinās Ingas Gailes dzejoļu krājumu "Vai otrā grupa mani dzird?", kas 2014. gadā saņēma Latvijas Literatūras gada balvu nominācijā "Labākais Latvijas autora darbs bērniem".

Dzejoļu krājums "Vai otrā grupa mani dzird?" tematiski pievērsies tam, kā caur pieņemšanu un izzināšanu iespējams risināt attiecības ar citādo un atšķirīgo. Tiecoties parādīt to, ka savā būtībā daudz kas ir līdzīgs un patiesībā ļoti labi saprotams, ja vien ir vēlme uz to paraudzīties ciešāk. Piemēram, ne velti cilvēki, kas sākotnēji šķituši pavisam savādi, pat netīkami, reizēm mēdz kļūt par labākajiem draugiem.

Pēc izrādes noskatīšanās bērni tiks aicināti sniegt savu vērtējumu un pārdomas par izrādes laikā pieredzēto, rosinot mazos skatītājus iedziļināties aktualizētajā tematikā un iedrošinot paust savu skatījumu.

Izrādes radošā komanda: dramaturģija, dzeja un režija – Inga Gaile; scenogrāfe, māksliniece – Katrīna Gaile; skaņu mākslinieks – Olivers Tarvids; spēlē – Gatis Gāga, Liena Šmukste un Karīna Tatarinova.

Pirmizrāde – 22. oktobrī plkst. 12.00, nākamā izrāde – 22. oktobrī plkst. 14.00.

Izrāde būs ne vien iekļauta "Dirty Deal Teatro" bērnu un jauniešu teātra repertuārā "Šmulītis", bet arī dosies viesizrādēs uz Latvijas skolām (izrāde piemērota 2.–6. klases skolēniem).

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0