Kārlis Treijs
pirms 9 mēnešiem
Vai kādam ir vēl kādas ilūzijas par tā saukto ''demokrātiju''? Sistēmai ir demokrātijas čaula, bet iekšpusē tā vairāk līdzinās 19. gs. aristokrātijas un vadoņu ambīciju realizāciju dzīvē. Paskatieties uz Rietumu sabiedrības ''ideālu'' - ASV. Prezidenta kandināts saņem miljonus savā fondā no dažnedažādākajiem ''investoriem'', gan iekšējiem un citvalstu. Tā taču ir brutāla korupcija. Tā ir mafija. Tā ir vienkārši spēcīgu indivīdu sadarbība kādu savu jautājumu risināšanai.
Demokrātija NEEKSISTĒ!

Пчела Обыкновенная
pirms 9 mēnešiem
Nauda tavam biznesam. Sāc augt jau tagad pieveršot papildus finansējumu sava uzņēmuma kaitāl daļās.

Aizpildi pieteikuma anketu un sūti mums izskatīšanai! Darba dienas laika mūsu specialisti atbildes tev un piedāvās piemēretako sadarbības veidu.

Finansējums uzņēmumiem: http://www.cityfinances.lv/lv/finansejuma-pieteikums

Vai arī vari iepazities ar mūsu nosacījumiem un piedāvājumu šeit: http://www.cityfinances.lv

Edgars Jēkabsons
pirms 9 mēnešiem
Lieliski atspoguļo problēmu - varas pārstāvjiem salīdzinoši retos gadījumos prasa atbildību par sarunāto.

Edge
pirms 9 mēnešiem
Nevar būt arī paradīzes Zems virsū, nevar būt viss ideāls utt.utml. Bet Dievs jau ne bez pamata savu vienīgo dēlu te uz grēcīgās zemītes ļāva krustā piesist. Vajag pārlasīt vismaz Jauno Derību, kā arī Raiņa "Uguns un nakts" : Mainies arī tu uz augšu, Lāčplēsi!
Ja valsts pamatā nav sociālā taisnīguma ideja iebūvēvēta, tad, ak, vai - tādu valsti viena nelaime pēc otras piemeklēs, lai ko pilsonīši nedarītu - sabiedrības problēmas (depopulācija, emigrācija, labklājība)
tikai saasināsies un saasināsies.....Kā tādās reizēs izsakās - neko latvieši no vēstures nav mācījušies, neko nav sapratuši ( Grūbes aiziešanas kontekstā, kas sasaucas ar 1940.g.5.aprīlī notikušo)

Edge
pirms 9 mēnešiem
Kāda "problēma", kāda "atbildība"? Atmetiet šo mītu vārdā "demokrātija", izvērtējiet reālo situāciju.
Viss ir tā, kā tam ir jābūt saskaņā ar objektīvi pastāvošajiem sociālajiem likumiem. Būsim tak reāli, runāsim atklātu valodu 4.maija republikas pastāvēšanas 26. gadā! Zīmīgi 1993.gadā sociologs&filosofs
A.Zinovjevs ironizēja par jaunizcepto demokrātu un kapitālistu iecerēm uzbūvēt a'la Rietumu demokrātijas un kapitālisma valsti:" No šķūņa atliekām debesskrāpi neuzcelt. Jums iznāks vēl viens šķūnis, tikai sliktākas kvalitātes."

akmens
pirms 9 mēnešiem
Jums ir taisnība - sociālā taisnīguma nevar būt. Ja visi būtu vienādi... Lai Dievs mūs sargā no tādas nelaimes.

akmens
pirms 9 mēnešiem
.2. septembrī 2016. man nomainija dzīvokļa durvis.. 8.septembrī es uzrakstīju iesniegumu par notikušo latgales priekšpilsētas policijas iecirkņa priekšniekam. Mans iesniegums ir pie inspektores krievietes Ogorodņikovas. Šodien ir 24. oktobris un krimināllieta vēl nav ierosināta. Mūsu valsatelē bardaks ir arī tāpēc, ka pildspalvu nēģeri nodeva savu t...
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies