Aktualitātes
20.04.2018

Četri ieteikumi kulturālai nedēļas nogalei

Komentē
0

Šajā nedēļas nogalē iesakām novērtēt filmu "Bille", kas pirmizrādi piedzīvos šovakar, labāko Latvijas dizainu, kā arī teātra, kustības un Baha kamermūzikas simbiozi jaunā koncertuzvedumā.

  1. Sestdien Dailes teātrī skatāms Edvarda Olbija lugas "Kam no Vilka kundzes bail?" iestudējums Toma Treiņa režijā. Izrādes centrā ir Marta un Džordžs – laulāts pāris, kas spēlē bīstamas emocionālas spēles. Kad pēc viesībām viņiem uz dzērienu pievienojas otrs precēts pāris, izrādās, ka Martas un Džordža laulība ir uz sabrukuma robežas.
  2. Savukārt kino cienītājiem sestdien jādodas uz kinoteātri "Splendid Palace", kur būs skatāma režisores Ināras Kolmanes pilnmetrāžas spēlfilma "Bille", kas pirmizrādi piedzīvos jau šovakar.
  3. Svētdien iesakām apmeklēt Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju, kur tikko atvērta Latvijas Dizaina gada balvas 2018 finālistu izstāde. Tajā vienkopus skatāmi 20 pērnā gada labākie Latvijas dizaina paraugi, sākot no koka SUP dēļiem līdz pasaules popularitāti iemantojušajiem "Plasma Pedal".
  4. Svētdien K.K. Fon Stricka villā notiks Vara Piņķa režisēts koncertuzvedums "Skan Bahs, Bahs skan", kurā tenora Jāņa Kurševa un diriģenta Pētera Vaickovska izpildītā J. S. Baha kamermūzika savienosies ar aktieru Ivetas Poles un Edgara Samīša izspēlētām etīdēm, kā arī Olgas Žitluhinas radītu kustību partitūru.
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0