Aktualitātes
08.12.2017

Četri ieteikumi kulturālai nedēļas nogalei

Komentē
0

Šajās brīvdienās iesakām atminēties dzīvi pirms interneta, pabrokastot ar prozu un vēlreiz uz lielā ekrāna novērtēt Larsa fon Trīra "Melanholiju".

  1. Sestdien Ģertrūdes ielas teātrī būs skatāms starptautisks teātra projekts – apvienības "Eliza Rescue Team" iestudējums "Ziņojums no iekšienes". Poētiski instalatīvā izrāde radusies, autoriem iedvesmojoties no muzeju diorāmām, kas inscenē šķietami dabiskas epizodes no dzīvnieku valsts.
  2. Sestdien iesakām novērtēt arī jaunāko Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstādi "Tev ir pienākušas 1243 ziņas. Dzīve pirms interneta. Pēdējā paaudze", kas vēsta par neseno pagātni, kad sevis paša un citu meklējumi notika analogā, nevis digitālā vidē.
  3. Svētdien iesakām doties uz kafejnīcu "Andalūzijas suns", kur notiks festivāla "Prozas lasījumi 2017" pasākums "Prozas brokastis". Tajā varēs dzirdēt Ievas Melgalves, Andra Zeibota, Ulda Rudaka, Ilzes Jansones, Noras Ikstenas un Aivara Vīlipsona stāstus, savukārt muzikālo noskaņu radīs Juris Kulakovs.
  4. Savukārt svētdienas vakaru iesakām pavadīt kinoteātrī "K.Suns", kur būs skatāma dāņu kinorežisora Larsa fon Trīra filma "Melanholija".
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0