Aktualitātes
19.02.2018

Četri ieteikumi kulturālai darba nedēļai

Komentē
0

Šonedēļ iesakām ļauties Ludviga Vitgenšteina reibinošajam neprātam, uzzināt, kādu mākslinieki iztēlojas Latvijas nākotni, kā arī novērtēt šonedēļ uz lielajiem ekrāniem gaidāmo filmu "Paradīze 89".

  1. Trešdien "Splendid Palace" ar Dereka Džārmena biogrāfisko filmu "Vitgenšteins" (Wittgenstein, 1993), kas vēsta par vienu no 20. gadsimta nozīmīgākajiem filozofiem Ludvigu Vitgenšteinu, turpināsies kinolektorijs "Tas, ko Tu nedrīksti nezināt XIII: Reibinošais neprāts". Pirms filmas – režisora Dāvja Sīmaņa ievadvārdi.
  2. Ceturtdien Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris aicina jauniešus un arī jebkura cita vecuma simfoniskās mūzikas klausīšanās iesācējus uz cikla "#koncertsarunas ar Gora Gora" koncertu, kas šoreiz pievērsīsies 20. gadsimta klasiskās mūzikas ikonas, komponista Igora Stravinska baletam "Petruška".
  3. Savukārt no piektdienas izstāžu zālē "Arsenāls" būs skatāma Latvijas simtgadei veltīta laikmetīgās mākslas izstāde "Nākotnes valsts", kurā 22 Latvijas mākslinieki piedāvās savas versijas par to, kāda varētu būt pasaule vai Latvija tuvākā vai tālākā nākotnē.
  4. Tāpat piektdien "Splendid Palace" būs skatāma režisores un scenāristes Madaras Dišleres ģimenes filma "Paradīze 89" – stāsts par četru meiteņu piedzīvojumiem laukos "Baltijas ceļa" vasarā.
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0