Ziņu arhīvs
13.02.2017

Četri ieteikumi kulturālai darba nedēļai

Komentē
0

1.  Valentīndienu iesakām pavadīt Latvijas Nacionālajā teātra izrādē "Sieviete", ko Silvija Radzobe recenzijā "Satori" atzinusi par iestudējumu, ko "var skatīties ar neatslābstošu uzmanību".

2. Trešdien iesakām novērtēt izcilā irāņu režisora Ašgara Farhada ("The Separation") jaunāko darbu "Komivojažieris", kas nominēts Amerikas Kinoakadēmijas balvai "Oskars" kā labākā ārzemju filma un vēsta par kādu pāri, kuru attiecības sāk pasliktināties laikā, kad abi strādā pie Artūra Millera lugas "Komivojažiera nāve" iestudēšanas.

3. Ceturtdien vērts apmeklēt Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju, kur notiks eksperimentālā kino vakars "Mīlestība un nāve kino" kopā ar mediju mākslinieci Ievu Balodi. Tajā tiks demonstrētas eksperimentālas īsfilmas par mīlestības un nāves tēmu, kas tapušas pēdējo desmit gadu laikā ASV, Vācijā, Nīderlandē, Francijā un citur.

4. Piektdien būs, ko darīt, arī tiem, kam Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls šogad iet secen, jo savu alternatīvo pasākumu ar nosaukumu "Nabagu karnevāls" jau otro gadu rīko Kaņepes Kultūras centrs.

 

Vēlies atbalstīt interneta žurnāla Satori.lv darbību? Ziedo skaistākai nākotnei! Un sirdij silti!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0