Aktualitātes
13.11.2017

Četri ieteikumi kulturālai darba nedēļai

Komentē
0

Kamēr ārā paliek arvien tumšāks, iesakām doties ziemeļu gaismas meklējumos, apmeklēt vienīgās Ziemeļkorejā koncertējušās rokgrupas "Laibach" uzstāšanos, kā arī apskatīt jaunāko no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja kolekcijas.

  1. Otrdien iesakām noskatīties Renāra Vimbas ("Es esmu šeit") dokumentālo filmu "Ziemeļu gaisma. Komponista dienasgrāmata" kinoteātrī "Splendid Palace". "Road movie" žanra darbs seko komponistam Ērikam Ešenvaldam, kurš ceļo uz Norvēģiju, Islandi, Grenlandi un Aļasku, lai meklētu iedvesmu un materiālus par ziemeļblāzmu savai simfonijai "Ziemeļu gaisma".
  2. Trešdien džeza un klasiskās mūzikas cienītājiem vērts doties uz Kaņepes Kultūras centru, kur notiks muzikālā projekta "Leszek Kulakowski Chopin Impressions" koncerts. Tajā džeza skanējums un īpašības tiks piešķirtas Šopēna zināmākajām prelūdijām, mazurkām, noktirnēm un valšiem.
  3. Ceturtdien koncertzālē "Palladium" ar jaunu programmu uzstāsies slovēņu konceptuāli avangardiskā grupa "Laibach", par kuru koncertu Ziemeļkorejā uzņemtā filma "Atbrīvošanas diena" šogad nominēta "Lielajam Kristapam".
  4. Piektdien pirmo dienu Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē "Arsenāls" būs skatāma izstāde "LNMM jaunieguvumi. 21. gadsimts", kas apkopos labāko no muzeja kolekcijā esošās 21. gadsimta latviešu laikmetīgās mākslas.
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0