Aktualitātes
04.09.2017

Četri ieteikumi kulturālai darba nedēļai

Komentē
0

Šonedēļ Rīgā varēs uzzināt, ko nozīmē būt perfektam migrantam, ielūkoties Kubas seksuālās revolūcijas aizkulisēs, kā arī apmeklēt Baltijā vērienīgāko laikmetīgās mākslas notikumu.

  1. Trešdien iesakām doties uz Ģertrūdes ielas teātri, kur būs skatāma "Homo Novus" izrāde "Valodas triloģija: Perfektais migrants" – tamilu mākslinieka Ahilana Ratnamohana paša pieredzē balstīts pētījums par to, kas nepieciešams, lai kļūtu par nevainojamu ieceļotāju Latvijā.
  2. Savukārt dokumentālā kino cienītājiem trešdien jādodas uz kinoteātri "K. Suns", kur notiks Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma seanss "Havanas jaunā seja" – stāsts par prezidenta meitas Marielas Kastro vadīto Kubas "seksuālo revolūciju", kuras mērķis ir cīnīties pret homofobiju un atbalstīt transpersonas.
  3. Ceturtdien bijušajā LU Bioloģijas fakultātes ēkā sāksies Baltijā vērienīgākais laikmetīgās mākslas notikums "Survival Kit 9". Atklāšanas vakara programmā būs iespējams noklausīties lekciju par zooētiku, piedzīvot performanci "Dzīvnieku depresija", kā arī dzirdēt nodaļu no "Survival Kit 9" redzamā darba "Deviņpadsmit noktirņu grāmatas" mākslinieka izpildījumā.
  4. Darba nedēļas noslēgumā iesakām doties uz bērnu dzejas dienu "Es nesaprotu, ka nevar būt – man grāmatās viss var būt" LU Botāniskā dārza Šķūnī, kur tiks atvērta 2017. gada dzejas gadagrāmata bērniem "Garā pupa". Svētkos, ko vadīs "Garās pupas" sastādītāja Inese Zandere, piedalīsies dzejnieki un atdzejotāji Indra Brūvere-Daruliene, Zane Brūvere-Kvēpa, Guntars Godiņš, ilustrators Edmunds Jansons un mūziķis Ernests Mediņš.
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0