Aktualitātes
31.07.2017

Četri ieteikumi kulturālai darba nedēļai

Komentē
0

Augustu iesakām sākt ar divām svaigām izstādēm, kinoklasiku dzīvās mūzikas pavadījumā un brīvdabas koncertu Kalnciema kvartālā.

  1. Otrdien iesakām apmeklēt gleznotāja Andra Eglīša izstādi "Radi, draugi, paziņas", kas nesen atklāta fonda "Mākslai vajag telpu" Vasaras mājā. Tajā eksponēta iepriekš neizstādīta tāda paša nosaukuma gleznu sērija, kas tapusi pirms 11 gadiem un kurā autors fiksējis savus laikabiedrus.
  2. Trešdien vērts apmeklēt kinoteātra "Kino Bize" jaunās sezonas atklāšanas pasākumu, kurā būs skatāma Frīdriha Vilhelma Mūrnava filma "Tabu" ar dzīvo muzikālo pavadījumu grupas "Carpervek Trio" izpildījumā.
  3. Savukārt brīvdabas koncertu cienītājiem ceturtdien jādodas uz Kalnciema kvartālu, kur vienā vakarā varēs dzirdēt ansambli "Manta" ar dziesmām no jaunā albuma "Karaliene Anna" un latviešu jaunās paaudzes psihedēliskā roka trio "Spāre".
  4. Ceturtdienu iesakām izmantot arī, lai apskatītu jauno Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja izstādi "Bērnu pasaule. 18.–20. gadsimts", kurā apkopots plašs bērnu apģērbu un aksesuāru klāsts no starptautiski pazīstamā modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva un Latvijas muzeju kolekcijām.
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0