Aktualitātes
10.07.2017

Četri ieteikumi kulturālai darba nedēļai

Komentē
0

Kamēr laikapstākļi vēl nelutina, iesakām apmeklēt vērtīgus kultūras pasākumus – bēgļiem veltītu fotoizstādi, brīvdabas koncertu un Doma kinovakaru seansu, kā arī vācu eksperimentālā kino skati.

  1. Otrdien iesakām apskatīt dāņu fotogrāfa Martina Taulova izstādi "Cilvēcīgais skaistums" Žaņa Lipkes memoriālā. Tajā eksponētā fotokolekcija ir bēgļu un patvēruma meklētāju portretu galerija, kas, sākot ar 2014. gadu, tapusi kā mākslinieka atbilde uz pieaugošo bēgļu stigmatizāciju sabiedrībā.
  2. Trešdien vērts doties uz Spīķeru laukumu, kur uzstāsies pašmāju indīroka grupa "Sigma" un apvienība "Reinis Young Trio".
  3. Ceturtdien Rīgas Doma dārzā bezmaksas kinoseansā tiks rādīta viena no cinéma vérité būtiskākajām filmām "Vienas vasaras hronika", bet pirms tam ievadlekciju sniegs LKA Rīgas Kino muzeja vadītāja Zane Balčus.
  4. Kulturālu darba nedēļu iesakām noslēgt piektdien mākslas centrā "Noass", kur, iesildot festivālu "Ūdensgabali", notiks mūsdienu vācu eksperimentālā kino skate ar astoņām īpaši tai izvēlētām īsfilmām.
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0