Ainārs Sauka: Mirkļa ķīlnieks ne pārāk draudzīgā satiksmē (4)

 • Beze  

  2014. gada 1. decembrī, plkst. 12:51

  Vai tas, ka velosipēds brauc pa mašīnām atvēlēto braucamo daļu, nozīmē, ka veidojas vēl viena papildu josla, kura jāņem vērā pārējiem satiksmes dalībniekiem?

 • bruja  

  2014. gada 1. decembrī, plkst. 15:32

  Homoseksuālofobu sakarā nāk prāta 2 domas: 1) arī tas pāries; 2) visu zemju geji un lesbietes, savienojieties!.. un pēc tam lieciet mūs mierā! :)

 • LabsLiberasts  

  2014. gada 3. decembrī, plkst. 0:24

  Nosaukt kādu par homofobu ir apvainojums un naida runas izpausme. To atļaujas tie, kas būtu saucami par homofašistiem.

 • Arno Marnics  

  2014. gada 28. decembrī, plkst. 2:13

  Varu tikai poevienoties komentāriem un papildināt tos ar savu spriedumu par vērojumiem:
  Satori kļūst par homoseksuālās idejas propogandas ruporu Lavijas kultūras telpā. Tā vien gribas jautāt: "Cik var?". Jau iepriekš Šlāpina viedokļa izklāstā par Priedes rīcību lietojot ksenofobijas jēdzienu tika klaji nosodīts citāds viedoklis, kas nav nekas vairāk kā tā pati ksenofobija. Latvijas likumdošanā ir ieausts vispārējās nediskriminācijas princips. Tas parādās arī līdzvērtīgā situācijā esot homoseksuāliem pāriem un tradicionāliem, jeb precīzāk sakot - normāli orientetiem pāriem. Mainot likumu par labu mazākumam tiek ierobežotas vairākuma tiesības. Ir lietas, kas no šodienas skata punkta raugoties šķiet nevainīgas, bet ilgtermiņā var kļūt par problemātiskām. Visas šīs lietas jāparedz caurskatot tiesību aktus saglabājot kaut vai iluzoru sajūtu par līdzsvaru. Tas nav patērzēt pie kafijas tases.
  Goda vārds - derdzās! Cik var!
  Neesat naivi! Neticu, ka Rinkēvičs Latvijas prezedentūras ES priekšvakarā pie šā brīža saspīlētās situācijas nāca ar tik kliedzošu latviešu mentalitātei paziņojumu lai veicinātu cīņu par tiesībām vai kaut ko tamlīdzīgu!

Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem
Kultūras Ministrija vkkf

Dienas citāts

 • Cilvēks, kurš sapņo, ir ģēnijs.

  Akira Kurosava

Iesakām

 • 2016. gada 3. oktobrī, plkst. 5:06

  Māris Zanders: Regulētā harmonija un pašu atbildība (1)

  Neesmu pārliecināts, ka Tieslietu ministrijas izstrādātais Sejas aizsegšanas ierobežojuma likums sasniegs savu definēto mērķi.

 • 2014. gada 18. decembrī, plkst. 6:12

  Satori diskusija: Literatūra kā brīdinājums (5)

  Sarunā par antiutopijām kā literāru žanru, kas cenšas brīdināt lasītāju, mēs aicinājām filozofu Ventu Sīli, politologu Ivaru Ījabu, teātra režisori Lauru Grozu-Ķiberi, filozofi Ilzi Fedosejevu un literatūrkritiķi Ievu Kolmani.

 • 2014. gada 8. maijā, plkst. 7:05

  Henriks Eliass Zēgners: Dievs joprojām guļ

  Akurateres balss kombinācija ar smalkajiem, asprātīgajiem tekstiem un Latvijas mūzikā faktiski nepieredzētu pieeju aranžējumam un muzikalitātei spilgti apliecina to, cik liels tīrradnis ir "K.Remonts".

 • 2012. gada 26. jūnijā, plkst. 8:06

  Ieva Viese: Sniegbaltītes iniciācijas rituāli (8)

  Sniegbaltīte tiek rādīta pilngadības sasniegšanas priekšvakarā, kad atklājas, ka karalis ir savainots un mirs. Zūdot tēva aizsardzībai, Sniegbaltīte var tikai bēgt, slēpties un gaidīt, kad rūpes par viņu uzņemsies kāds cits vīrietis.

 • 2012. gada 30. maijā, plkst. 10:05

  Lord Byron: Don Leon

 • 2012. gada 1. novembrī, plkst. 10:11

  Agnese Rutkēviča: Pasaka par zilo tanku (6)

  Dažas dienas jutos kā slazdā. Nekas prātā nenāca. Tad es gāju pie sava priekšnieka un teicu: "Vecīt, nebūs nekāda raksta." Un viņš man atbildēja: "Saceri kaut vai pasaciņu!"

 • 2013. gada 17. maijā, plkst. 7:05

  "Satori" aptauja: Sapņu stāsti (1)

  Gaidot zinātnisko nakts sapņu konferenci Raiņa un Aspazijas dzīvoklī Muzeju naktī, interneta žurnāls "Satori" lūdza sabiedrībā cienījamiem cilvēkiem aprakstīt kādu spilgtu sapni, kas savā veidā bijis nozīmīgs viņu dzīvē.

 • 2014. gada 30. septembrī, plkst. 6:09

  Jānis Strods: Par jauniešiem un politiku (3)

  Jauniešu politiskās aktivitātes trūkums pārsteidz ar apbrīnojamu regularitāti – pieejamās vēlētāju aptaujas liecina par jauniešu izvēli nepiedalīties vēlēšanās gan pašvaldību, gan parlamenta un Eiropas Parlamenta līmeņos.