Ainārs Sauka: Mirkļa ķīlnieks ne pārāk draudzīgā satiksmē (4)

 • Beze  

  2014. gada 1. decembrī, plkst. 12:51

  Vai tas, ka velosipēds brauc pa mašīnām atvēlēto braucamo daļu, nozīmē, ka veidojas vēl viena papildu josla, kura jāņem vērā pārējiem satiksmes dalībniekiem?

 • bruja  

  2014. gada 1. decembrī, plkst. 15:32

  Homoseksuālofobu sakarā nāk prāta 2 domas: 1) arī tas pāries; 2) visu zemju geji un lesbietes, savienojieties!.. un pēc tam lieciet mūs mierā! :)

 • LabsLiberasts  

  2014. gada 3. decembrī, plkst. 0:24

  Nosaukt kādu par homofobu ir apvainojums un naida runas izpausme. To atļaujas tie, kas būtu saucami par homofašistiem.

 • Arno Marnics  

  2014. gada 28. decembrī, plkst. 2:13

  Varu tikai poevienoties komentāriem un papildināt tos ar savu spriedumu par vērojumiem:
  Satori kļūst par homoseksuālās idejas propogandas ruporu Lavijas kultūras telpā. Tā vien gribas jautāt: "Cik var?". Jau iepriekš Šlāpina viedokļa izklāstā par Priedes rīcību lietojot ksenofobijas jēdzienu tika klaji nosodīts citāds viedoklis, kas nav nekas vairāk kā tā pati ksenofobija. Latvijas likumdošanā ir ieausts vispārējās nediskriminācijas princips. Tas parādās arī līdzvērtīgā situācijā esot homoseksuāliem pāriem un tradicionāliem, jeb precīzāk sakot - normāli orientetiem pāriem. Mainot likumu par labu mazākumam tiek ierobežotas vairākuma tiesības. Ir lietas, kas no šodienas skata punkta raugoties šķiet nevainīgas, bet ilgtermiņā var kļūt par problemātiskām. Visas šīs lietas jāparedz caurskatot tiesību aktus saglabājot kaut vai iluzoru sajūtu par līdzsvaru. Tas nav patērzēt pie kafijas tases.
  Goda vārds - derdzās! Cik var!
  Neesat naivi! Neticu, ka Rinkēvičs Latvijas prezedentūras ES priekšvakarā pie šā brīža saspīlētās situācijas nāca ar tik kliedzošu latviešu mentalitātei paziņojumu lai veicinātu cīņu par tiesībām vai kaut ko tamlīdzīgu!

Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem

Dienas citāts

 • Nevienam idiotam nepatīk, ja viņu nosauc par idiotu.

  Džeroms D. Selindžers

Iesakām

 • 2015. gada 2. martā, plkst. 6:03

  Māris Zanders: Ar naudu vien nepietiks (1)

  Kas ar tiem uzņēmuma "Rīgas satiksme" braucamajiem tur patiesībā notika, vairs nav tik būtiski, toties "nosēdās", ka "nanotehnoloģijas" ir kaut kas šaubīgs, piemērots blēdību piesegšanai.

 • 2014. gada 18. oktobrī, plkst. 13:10

  Goro Takano: Tā ir mana angļu valoda (1)

  Ar dzejnieku Goro Takano, kurš Latvijā viesojās Dzejas dienu laikā, sarunājās pats Andris Akmentiņš.

 • 2012. gada 28. novembrī, plkst. 8:19

  Elīna Gulbe: Laikmeta starptelpa (4)

  Nostalģijas pilnajam citējumam, kuru varētu raksturot kā prasmīgu un smalku attēlotā laika pastišu, pamatā ir aizgājušā gadsimta 50. gadu amerikāņu film noir klasika – kinolente "Vientuļā vietā".

 • 2016. gada 21. janvārī, plkst. 6:11

  Kristīne Zonberga: Kā bruņurupucis gribēja lidot

  2015. gada vasaras pašā karstumā Tieslietu ministrija (TM) uzaicināja atsevišķas nevalstiskās organizācijas piedalīties sarunā ar valsts pārvaldes pārstāvjiem, lai diskutētu par iespējamiem Biedrību un nodibinājumu likuma grozījumiem.

 • 2016. gada 15. janvārī, plkst. 6:45

  Volha Hapejeva: Kā piemirsts gramatikas likums

  es noslīdēšu
  kā temperatūra aiz logiem
  zemāk par Celsija kungu

 • 2012. gada 29. februārī, plkst. 8:55

  Agnese Rutkēviča: Baznīca (41)

  Viktors piekopj to biznesa veidu, kuru reiz atklāja pats Jēzus Kristus. Es tiešām ļoti augstu vērtēju mūsu Viktoru. Viņam vēl nav ne četrdesmit, bet savā dzīvē viņš jau ir tālu ticis.

 • 2014. gada 24. septembrī, plkst. 6:09

  Sāra Torntone: Septiņas dienas mākslas pasaulē (1)

  Daudzi nopietni modernās mākslas kolekcionāri iepērkas primārajā tirgū. Tā iznāk krietni lētāk, tikai krietni riskantāk – būt visiem priekšā, pirms mākslinieka popularitāte ir sasniegusi augstāko punktu.

 • 2016. gada 3. martā, plkst. 6:00

  Signe Mežinska: Tāds pats kā es (1)

  Vēsturiski daudzās sabiedrībās ārējās iezīmes, kas atšķir personu no citiem cilvēkiem, ir tikušas saistītas ar vainas vai grēka jēdzieniem, kas daudzos gadījumos likušas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām izjust izstumtību un kaunu.Kultūras Ministrija
vkkf