Satori aptauja: Par ko jūs smejaties? (1)

 • malva  

  2017. gada 8. aprīlī, plkst. 0:28

  Vistrakāk jau jāsmejas, kad pielīp. Un vēl trakāk - ja pielīp nelaikā. Bija gadījums kādas skolotājas bērēs. Diena auksta. Bet izvadītājs par stundu pārpratis izvadīšanas laiku. Visi pārsaluši. Paplānāk ģērbies meitiņš pat tā, ka ziedi pušķī pur kā vētrā. Kāds bēru viesis piebiksta blakusstāvētājam un norāda uz lēkājošajiem ziediem, kas nezkāpēc izraisījis lēkmi (smieklu, protams). Pēc brīža jau sasmējies vēl viens blakusstāvētājs, tad nākamais, tad nākamais. Nu še tev bēres! Es arī to meiteni redzēju. Arī to, ka dreb un kā dreb. Bija tikai žēl, pavisam smiekli nenāca. Labi, ka nepamanīju smejošos. Visticamāk - būtu jau pielipuši. Arī man.

Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem
Kultūras Ministrija vkkf

Dienas citāts

 • Cilvēki man patīk vairāk par viņu principiem. Cilvēki bez principiem man patīk vairāk par visu pasaulē.

  Oskars Vailds

Iesakām

 • 2016. gada 17. oktobrī, plkst. 5:11

  Māris Zanders: Valsts budžets un svētku mielasts "Mērnieku laikos" (4)

  Lai gan parasti valsts budžeta projekti tiek apspriesti un vērtēti, izmantojot ekonomiskas vai sociālas kategorijas, 2017. gada budžeta kontekstā gluži negaidīti pavīd iezīmes tam, kā lēmumu pieņēmēji Latvijā saprot kultūras lomu.

 • 2013. gada 5. martā, plkst. 7:03

  Dmitrijs Petrenko: Izlemt nav iespējams

  Pirmais, kas nāk prātā, ir Kirkegors ar savu "vai nu, vai nu". Ezītis visu laiku dzīvo starp to "vai nu, vai nu" – ko Kirkegors formulē kā estētisko un ētisko izvēli. Mani vairāk interesē ētiskā izvēle. Un Ezīti arī.

 • 2014. gada 14. janvārī, plkst. 7:12

  Alise Zariņa: Miljons dolāru (1)

  Es spītīgi turos pie kaut kā ļoti primitīva un pat bērnišķīga – man "labs kino" vēl aizvien ir filma, kas liek smieties, liek raudāt un liek vēlēties kļūt par labāku cilvēku, lai arī ko tas nozīmētu.

 • 2012. gada 9. martā, plkst. 8:08

  Pauls Bankovskis: Pasaules gals ir klāt (4)

  Paši briesmīgākie murgi nebeidzas ar šausmām, bet mirdzošā jaunā pasaulē, kuru apmirdz Dieva klātbūtnes gaisma, kur plūst dzīvības ūdens un valda prieks un līksmība.

 • 2016. gada 8. septembrī, plkst. 17:28

  Lakstīgalas vārdnīca: Uldis Auseklis

  Arī šovasar Jaunajā Rīgas teātrī norisinājās Starptautiskie bērnu literatūras lasījumi, kurus "Satori" piedāvā noskatīties videoierakstā. Šajā videopublikācijā dzejnieks Uldis Auseklis lasa savus dzejoļus bērniem.

 • 2013. gada 21. decembrī, plkst. 8:12

  Jaroslavs Rumplis: Īsproza

  Kamēr vien galvā ir četri jautājumi – kas notiek augšā, kas darās lejā, kas bija pirms un kas būs pēc – saka, ka labāk nebūtu nemaz dzimis. Bet ko darīt, ja jādzīvo?

 • 2014. gada 26. martā, plkst. 7:03

  Ivars Drulle: Kur pusdieno Rīgas skaistākās meitenes? (5)

  "Nu, kas par lietu? Kāpēc bildējam ēdienu?" tincinot ar neslēptu nepatiku, man pretī apsēdās laikam galvenā ēdnīcas darbiniece. Iepletu acis. "Šeit nedrīkst bildēt," neiecietīgi norādīja viņa.

 • 2014. gada 16. aprīlī, plkst. 8:04

  Rūta Briede: Gudrie nedarbi

  Bērnībā leļļu teātrī esmu bijusi tikai vienu reizi. Tā ir arī vienīgā reize, kad mans vecaistēvs, kas lielāko daļu laika pavadīja garāžā labojot mašīnas, mani veda uz kādu "kultūras iestādi".